FAQ

Jak jste vznikli?

Máme server androiduj.cz. Jelikož zde píšeme o telefonech, hrách, aplikacích, tak jsme se rozhodli zamířit na trh s PC hrami. V minulosti před tímto serverem jsme měli herní magazín, který jsme prodali. Teď je nám to celkem líto. Chceme Vám krom her také nabídnout parádní počtení v oblasti PC her na našem blogu.

Do kdy mi klíč doručíte?

Okamžitě do 1 minuty bude na vašem emailu od přijaté platby. Jen někdy se dodání klíče zdrží z důvodu ověřování nebo technických problémů o kterých hned víme a zákazníka informujeme.

Co dělat, když klíč nefunguje (duplicitní, invalidní)?

Pošlete nám jednoduše snímek obrazovky s chybou a my reklamaci vyřídíme do 24 hodin maximálně 48 hodin. V některých případech vyřizujeme reklamaci hned, takže ještě tentýž den bude Váš klíč vyměněn.
Může se stát, že je klíč již aktivní. Nelekejte se. Dodavatel i my jsme také jenom lidi a může se stát, že nastane chyba v lidským faktoru a dodavatel nám pošle klíč, který už někomu poslal. Klíč pak nejde aktivovat, protože již byl použit. Neděje se to často, takže se nemusíte obávat. V takovém případě okamžitě jednáme. Snažíme se o co nejrychlejší vyřízení.

Jakto, že jsou některé hry tak levné?

Vydavatelé nemusí platit provize platformám, jako je STEAM, EPIC GAMES vysoké poplatky.

Náš dodavatel je přímo napojen na vydavatelská studia Nejedná se o šedý trh a veškeré peníze se rozděluje mezi vydavatele a vývojáře. Stejně jako v případě steamu a jiných platforem. Rozdíl je v tom, že vydavatel dodává hry přímo obchodům a ty se starají o marketing, což není pro vývojáře nic atraktivního, proto se stále musí spoléhat na platformy viz. výše. Jelikož prodej přes obchod na platformě je pro mnohé jednodušší a rychlejší přístup k penězům i za cenu vyšší ceny.

Dodavatel každoročně navštěvuje Gamescon, kde má také stánek a setkává s dalšími vývojáři, abychom Vám poté mohli skrz nás nabídnout nové klíče levněji než přímo v obchodech daných platforem.

Podívejte se třeba, jak někdy STEAM, Origin a jiné platformy dokážou vytvořit za slevy. Mnohdy se jedná až o 70%. My máme nízké ceny celoročně, právě díky tomu, že neplatíme provize za prodej na platformách, protože se zde prodej neuskutečňuje.

Jak hru aktivuji?

Náš klíč, který obdržíte v emailu jednoduše vložíte do svého klienta Origin, Epic Games, uPlay, Steam, Battle.net a další. Klíč Vám hru aktivuje a bude hra přiřazena k vašemu účtu. Již nikdy Vám nezmizí a můžete ji odinstalovat a nainstalovat. U každé hry máme návod na danou platformu, jak si hru aktivovat.

Je potřeba se registrovat pro objednání?

Není. Vyplníte jen základní údaje, email a objednávku odešlete. My se o objednávku po zaplacení postaráme okamžitě. Vše je automatizované.

Klíče fungují na území EU?

Veškeré prodávané klíče fungují na území EU. Žádné omezení neexistuje.

Máte smlouvu s dodavatelem?

Ano máme. Na 10 let. Dodavatel je větší firma, takže zaměstnává přes 50 lidí. Máme svou individuální podporu a vlastního key account manažera. Nejedná se tedy o jednotlivce. Jak jsme již řekli, tak dodavatel navštěvuje veškeré herní události. Fungují po celém světě, ale nejvíce se soustředí právě na Evropský trh.