FAQ

Jak jste vznikli?

Rozhodli jsme se vytvořit internetový obchod s PC hrami, protože nás hry baví a zároveň vyhledáváme hlavně ty nejlepší. Snažíme se tedy na obchodě držet ty, které by nás i Vás mohly bavit. Zároveň k tomu se snažíme o to, aby cena odpovídala dané hře. Nicméně bohužel to někdy nejde. Veškeré ceny jsou totiž vázané na dodavatelských cenách, ale i tak si myslíme, že se držíme celkem nízko.

Po každém nákupu a ohodnocení obdrží zákazník 5% slevu za vyplnění recenze jak na danou hru
, tak i na obchod. Díky recenzi na hru pak mohou další hráči uvažovat o tom, jestli hru koupí nebo ne.

Do kdy mi klíč doručíte?

Okamžitě do 5 minuty bude na vašem emailu od přijaté platby. Jen někdy se dodání klíče zdrží z důvodu ověřování nebo technických problémů o kterých hned víme a zákazníka informujeme.

Jak hru aktivuji?

Náš klíč, který obdržíte v emailu jednoduše vložíte do svého klienta Origin, Epic Games, uPlay, Steam, Battle.net a další. Klíč Vám hru aktivuje a bude hra přiřazena k vašemu účtu. Již nikdy Vám nezmizí a můžete ji odinstalovat a nainstalovat. U každé hry máme návod na danou platformu, jak si hru aktivovat.

Co dělat, když mi klíč nedorazí?

Napište nám na email info@tbgames.cz a my obratem odepíšeme. Jsou případy, kdy váš poskytovatel emailové schránky odmítne náš email nebo prostě jen nedorazí i přesto, že my vidíme, že se email odeslal.

Jinak klíče by vám měly dojít do 5 minut. Pokud se tak nestane, tak to není náš úmysl, ale většinou se jedná o technickou chybu. V takovém případě se opravdu omlouváme. Čím dřív nám napíšete, tak tím dřív vše vyřešíme. Reagujeme většinou okamžitě ať už z mobilu nebo PC.

Nebojte se. Vše vyřešíme okamžitě. Pokud je totiž hra skladem, tak není důvod nic zdržovat.

Co dělat, když hra nejde aktivovat?

Prvně se podívejte, jestli hru vkládáte do správné platformy. Podle návodu následně aktivační klíč vložte. Platformu pro aktivaci najdete na produktové stránce dané hry u nás v obchodě. Jedná se o platformy Steam, Origin, Rockstar a další. V návodech si pak vyberte ten návod, který koresponduje s platformou uvedenou na produktové stránce hry.

I přesto nelze hra aktivovat? Kontaktujte nás dole v chatu nebo napište na info@tbgames.cz. Pokud i přesto nepůjde, tak vás poprosíme o vyplnění reklamačního formuláře.

Je potřeba se registrovat pro objednání?

Vyplníte jen email, kam objednávku pošleme a to je vše. Licenční číslo na Vámi vybranou hru doručíme okamžitě po zaplacení. Vše je automatizované.