FAQ

Jak jste vznikli?

Rozhodli jsme se vytvořit internetový obchod s PC hrami, protože nás hry baví. Chceme tak nabídnou naše služby, jak v oblasti prodeje, tak v případě problémů i naší pomocnou ruku.

Do kdy mi klíč doručíte?

Okamžitě po zaplacení bude na vašem emailu. Jen někdy se dodání klíče zdrží z důvodu ověřování nebo technických problémů o kterých hned víme a zákazníka informujeme.

Jak hru aktivuji?

Náš klíč, který obdržíte v emailu jednoduše vložíte do svého klienta Origin, Epic Games, uPlay, Steam, Battle.net a další. Klíč Vám hru aktivuje a bude hra přiřazena k vašemu účtu. Již nikdy Vám nezmizí a můžete ji odinstalovat a nainstalovat. U každé hry máme návod na danou platformu, jak si hru aktivovat.

Jak aktivovat hru na STEAM + video
Jak aktivovat hru Minecraft (přímé stažení)
Jak aktivovat hru na ORIGIN + video a překlady
Jak aktivovat hru na Microsoft Store
Jak aktivovat hru na Rockstar Games Launcheru (Social Club)
Jak aktivovat hru na uPlay
Jak aktivovat hru na Bethesda
Jak aktivovat hru na Epic Store
Jak aktivovat hru na GOG.com
Jak aktivovat hru na Battle.net
Jak aktivovat hru The Elder Scrolls Online (přímé stažení)
Jak aktivovat hru Escape From Tarkov (přímé stažení)

Co dělat, když mi klíč nedorazí?

Napište nám na email info@tbgames.cz a my obratem odepíšeme. Jsou případy, kdy váš poskytovatel emailové schránky odmítne náš email nebo prostě jen nedorazí i přesto, že my vidíme, že se email odeslal.

Co dělat, když hra nejde aktivovat?

Prvně se podívejte, jestli hru vkládáte do správné platformy. Podle návodu následně aktivační klíč vložte. Platformu pro aktivaci najdete na produktové stránce dané hry u nás v obchodě. Jedná se o platformy Steam, Origin, Rockstar a další. V návodech si pak vyberte ten návod, který koresponduje s platformou uvedenou na produktové stránce hry.

I přesto nelze hra aktivovat? Kontaktujte nás dole v chatu nebo napište na info@tbgames.cz. Pokud i přesto nepůjde, tak vás poprosíme o vyplnění reklamačního formuláře.

Je potřeba se registrovat pro objednání?

Vyplníte jen email, kam objednávku pošleme a to je vše. Nikam se neregistrujete a váš email nepoužijeme k žádným marketingovým účelům. Licenční číslo na Vámi vybranou hru doručíme okamžitě po zaplacení. Vše je automatizované.