O nás

Obchod TBgames.cz vznikl v roce 2019 a jsme tady s Vámi již 4 roky. Byl to nápad hráčů, kteří dlouho hrávali hry, ale rozhodli se nabídnou své služby při řešení problémů a k tomu prodávat PC hry za slušné ceny. Do roku 2022 jsme prodali víc jak 130 000 digitálních licencí a přesto, že se jedná o mladý obchod, tak se těší nebývalému zájmu.

Milníky

 • 2019 – Vznik obchodu TBgames.cz s cílem nabídnout hráči víc, než jen samotný prodej.
 • 2020 – TBgames.cz začalo více nabízet své služby technické podpory a pomáhat hráčům. Obchod tedy započal strategií služby a prodeje s tím, že ví, jaká podpora u vydavatelů a vývojářů her je. Většinou se totiž jedná o jednoduché problémy s řešením do pár minut.
 • 2021 – Obchod překonal obrat 9 miliónů korun za rok 2021 a stal se tak nejrychleji rostoucím obchodem v tomto segmentu.
 • 2022 – Náš obchod se zcela automatizoval a kromě klasické platby kartou, tak i platba převodem je s odesláním automaticky 24/7. Ať zaplatíte tedy čímkoliv, tak systém licenci odešle v kteroukoliv dobu. Dále jsme se připojili k heureka.cz marketplace, kde jsme také napojení pro automatické odeslání licencí 24/7. Upravili jsme návody, aby se v něm každý snadno vyznal a tím pádem se můžeme věnovat problémům, které se týkají třeba přímo her a problémům se spuštěním. Obchod nyní překonal obrat 10 miliónů korun, což je pravděpodobně v tomto segmentu prodeje PC her asi strop. Budeme se tak nyní snažit udržet kvalitu obchodu, abychom i nadále poskytovali podporu pro spuštění her.

Jako jediní na českém trhu v tomto odvětví nabízíme možnost, že lze vrátit digitální licenci (podle zákona nelze) v případě, že ji neaktivujete (způsob ověření máme vlastní). Vždy platí, že se tato služba nesmí zneužívat, protože jde o dobrou vůli obchodu a obchod v případě takového podezření nemusí dle zákona peníze vrátit. Vrátit tak můžete licenci pokud zjistíte, že ji už máte (máte hodně her a uvědomili jste si, že ji už vlastně máte nebo jde o nevhodný dárek.)

Pokud nelze problém řešit přes emaily, tak zákazníkovi nabídneme připojení na vzdálenou plochu. Bezpečně a rychle s aplikaci AnyDesk. Věřte nám, že nejde o nic jiného, než hru rozjet, protože většinou je chyba v daném PC.

Bezpečný nákup díky 3D Secure 2.2

Platební brána je zabezpečena nejvyšším standardem 3D Secure 2.2 Platby jsou zpracovány na území České republiky a řádně zabezpečené. Pokud někdy nakupujete v zemích třetího světa, tak toto zabezpečení nemáte a vystavujete se riziku ukradené kreditní karty a následných neschválených transakcí. Buďte ve světě online opatrní. S námi máte bezpečí zaručeno.

Proč zvolit právě nás?

 • Okamžité doručení klíče, během pár sekund
 • Všechny hry posíláme elektronickou cestou a to na email.
 • Podrobně zpracované návody. Aktivace je jednoduchá
 • Zadejte email, vyberte platbu a během chvíle dorazí licence.
 • Klíče pocházejí z ověřených firem, které spolupracují s vydavateli.
 • Technická podpora je připravená řešit problémy
 • Reklamace obratem. Do hodiny je hotovo!
 • Koupili jste hru, ale neaktivovali jste ji? Chcete ji tedy vrátit? Napište nám i tato možnost u nás je!
 • Široké možnosti platebních metod (kartou, bankou, paypal, google pay, apple pay)
 • Kupujete od českého podnikatele. Náleží Vám veškerá práva a povinnosti podle zákonu ČR.
 • Zabezpečení plateb na nejvyšší úrovni. Používáme platební bránu z ČR a to ComGate Payments, a.s., Hradec Králové

Jak je to s reklamacemi?

Většinou jde tedy o technickou chybu – odeslal se klíč na jinou hru, v klíči je překlep a je neplatný. Snažíme se chybovost snižovat, aby reklamace byla co nejmenší. Pokud se něco takového stane, reagujeme okamžitě a klíč většinou obratem měníme.

Uvedeme i statistiku reklamací naších dodávaných her: Jedná se pouze o 0,1% od roku 2019 do 3. října 2022 (statistiku zveřejňujeme pravidelně). Všem reklamacím bylo vyhověno do hodiny od poskytnutí všech podkladů!

Děkujeme Vám mockrát za důvěru ♥ a věříme, že reklamační proces bude příjemný a rychlý.

Vyplňte prosím reklamační formulář