O nás

V našem internetovém obchodě serveru TBgames.cz, který je tady od roku 2019, nabízíme hlavně elektronickou distribuci PC her. Výhodou je hlavně platba kartou a okamžité doručení. Díky automatizaci jsme schopni držet ceny nízko. O PC hry aktivně zajímáme, tak také známé i některé problémy v daných hrách a jsme schopni Vám poradit. Každý zákazník tedy má právo na aktivační podporu a vždy se snažíme, aby hru zákazník rozjel. Při aktivační podpoře (spuštění hry, chyba instalace atd.) se někdy potřebujeme k Vám připojit na PC přes TeamViewer (jen pokud souhlasíte. V opačném případě je možné, že Vám nedokážeme zcela pomoci, pokud s PC moc neumíte), což je bezpečná aplikace využívaná ve velkých firmách.

Poradíme, opravíme a snažíme se o to, aby zákazník hru rozjel. Nicméně nezodpovídáme za to, když zákazník zakoupí hru, která má minimální požadavky mimo jeho PC sestavu. V takovém případě ani naše pomoc nepomůže a bude muset přistoupit k upgradu svého PC.

V praxi to znamená, že u nás hru vždy rozjedete, ať už třeba s naší pomocí nebo bez ní.

Bezpečný nákup díky 3D Secure 2.2

Platební brána je zabezpečena nejvyšším standardem 3D Secure 2.2 a to i podle nového zákonu od evropské bankovní autority, který vstoupil v platnost 1. ledna 2021. Platby jsou prováděny na území České republiky a řádně zabezpečené. Pokud někdy nakupujete v zemích třetího světa, tak toto zabezpečení nemáte a vystavujete se riziku ukradené kreditní karty a následných neschválených transakcí. Buďte ve světě online opatrní. S námi máte bezpečí zaručeno.

Proč zvolit právě nás?

  • Okamžité doručení klíče (obratem, záleží na emailovém poskytovateli)
  • Všechny hry posíláme elektronickou cestou a to na email. Aktivace pak probíhá na platformách, jako je Steam, Origin, Epic Games a další. Návody jsou součásti emailu s licenčním číslem. Každý návod je podrobně zpracován a případně jsou platformy přeloženy formou fotografií, tak aby hru aktivoval hráč, který neumí dostatečně anglicky.
  • Nemáme povinnou registraci (postačí pouze email a zaplatit)
  • Klíče pocházejí z ověřených zdrojů / firem, které spolupracují s vydavateli. Firmy jsou ověřovány na základě historie, listiny a dalších věcí, které dokazují legální podnikání.
  • V ceně i naše podpora pro aktivaci či jiný problém s instalací hry
  • Samozřejmostí reklamace obratem v případě, že jsou veškeré podklady dodány (viz. sekce níže o reklamacích, kde uvádíme i statistiku)
  • Platba kartou nebo bankovním převodem (po poskytnutí potvrzení u bankovního převodu o odeslání peněz, klíč dorazí téměř okamžitě)
  • Nákup od českého podnikatele i s daňovým dokladem (doklad posíláme na druhý pracovní den)
  • Zabezpečení dat ve třech vrstvách. SSL (šifrování), Firewall (ochrana prolomení dat) a NS8 (zabezpečení proti falešným objednávkám, kradených karet. Chráníme tím sebe i Vás) . Platby jsou šifrované, emaily nezneužíváme k marketingu.

Problém s instalací či aktivací?

V ceně je tedy i naše podpora s aktivací, případnou instalací či reklamací obratem, pokud se Vám nedaří hru zprovoznit, tak se společnými silami pokusíme hru aktivovat případně nainstalovat a to tak, abyste ji mohli hrát. Víme, jak dlouho trvá, než odpoví podpora Microsoftu, Epic Games, Mojang a dalších.

Řešíme i případy, kdy zákazník u nás nakoupil a bohužel mu ukradli účet. Tohle se děje bohužel zájmena u hry Minecraft. Napíšeme za zákazníka na podporu Mojang, kde následně vymůžeme účet zpět.

Jak je to s reklamacemi?

Uvedeme i statistiku reklamací naších dodávaných her: Jedná se pouze o 0,68% reklamací za celý rok 2020. Všem reklamacím bylo vyhověno do hodiny od poskytnutí všech podkladů! Stačí dodat veškeré podklady v reklamačním formuláři a urychlíte tak proces reklamace na maximum.

Prosíme, buďte při kontaktu s podporou slušní a dodržujte kodex slušného chování. Nevnášejte emoce nebo agresi do chatu. Nepomáhá to ani jedné, ani druhé straně.

Vyplňte prosím v takovém případě náš reklamační formulář