Doprava

  • Po zaplacení dorazí licence na hru obratem na email
  • Aktivace pak probíhá na platformách u hry uvedené
  • V e-mailu jsou podrobně zpracované návody pro aktivaci
  • Pokud si nebudete vědět rady, tak nám napište email na info@tbgames.cz

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje banka ČSOB. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Doručení licence je v řádu sekund.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní Platební brány ČSOB zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky nebo pouze přiložíte otisk prstů či jiný obdobný způsob autorizace. Může se stát, že nebudete muset zadávat nic, protože platební brána disponuje umělou inteligencí a odliší, jestli je potřeba autorizovat nebo nikoliv.

Twisto Pay

Doručení licence je v řádu sekund.

Tuto platební metodu vyberete v posledním kroku objednávkového procesu, kde je možnost platby Twisto Pay.

Licenční číslo pro hru obdržíte hned, ale Twistu pak zaplatíte při měsíčním zúčtování. Hodí se zájmena v případě, kdy čekáte na výplatu a víte, že příští měsíc zaplatíte. Odložíte si tak platbu na později o celý 1 měsíc nebo začnete splácet. Je to jen na vás.

Google Pay a Apple Pay

Doručení licence je v řádu sekund.

Poskytujeme možnost platit přes Google Pay a Apple Pay. O Google Pay se stará banka ČSOB a o Apple Pay platební brána PayU, která je pod dohledem finančních institucí. Platby jsou tak zabezpečené a splňují veškeré bezpečnostní požadavky. Jde o velmi jednoduchou platbu z mobilního telefonu. Karty v Google Pay nebo Apple Pay většinou máte uloženy, tedy stačí jen potvrdit platbu.

Online bankovním převodem

Doručení licence je v řádu sekund.

Vyberete si svou banku, ze které následně zaplatíte. Veškeré údaje jsou již předvyplněné a vy pouze potvrdíte platbu. Peníze se posílají na účet společnosti ComGate Payments a. s. sídlící v České republice. Vaše data i platby jsou v bezpečí. Splňujeme veškerá bezpečnostní kritéria. Při potvrzení platby okamžitě uvolňujeme licenci, jelikož z banky dostaneme informaci o autorizaci, což nám stačí.

Standardní převod na náš bankovní účet / QR platba

Většinou pár minut. V případě okamžitého převodu obratem. Automaticky párujeme platby podle variabilního symbolu a to 24/7.

Platby párujeme automaticky. Jakmile platba dorazí, tak se licence uvolní. V případě zvolení okamžitého převodu, by to mělo být obratem. Okamžitým převodem peníze dorazí i o víkendu a jakoukoliv jinou dobu 24/7. Uvolnění licence je pak automaticky klidně ve 3 ráno.

Při zvolení této platební metody v objednávce, budete mít k dispozici i QR kód, který jednoduše přes svou bankovní aplikaci v mobilu naskenujete a máte vše vyplněno. Poté stačí dát „okamžitý převod“ a licenci máte do pár sekund.

Náš bankovní účet je: 2973977028/3030 a prosíme zadávejte do variabilního symbolu číslo své objednávky. Je to nutnost pro automatické spárování. V opačném případě musíme vše udělat manuálně.