Doprava

  • Po zaplacení dorazí licence na hru obratem na email
  • Aktivace pak probíhá na platformách u hry uvedené
  • V emailu jsou podrobně zpracované návody pro aktivaci
  • Pokud si nebudete vědět rady, tak nám napište email na info@tbgames.cz

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. se sídlem v Hradci Králové. Je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Doručení licence je v řádu sekund.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky nebo pouze přiložíte otisk prstů či jiný obdobný způsob autorizace.

MallPay – Hrajte hned, zaplaťte do 14 dnů

Doručení licence je v řádu sekund.

Tuto platební metodu vyberete v posledním kroku objednávkového procesu, kde je možnost platby MallPay.

Podporujeme také odloženou platbu, kdy licenční číslo získáte hned, ale zaplatíte do 14 dnů přes MallPay.

Jediné, co budete potřebovat, tak údaje o vás, které zadáte na mall.cz poté, co tuto platbu vyberete:

  1. Následuje jednoduché ověření identity skrze SMS kód
  2. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, kdy a kam má odloženou platbu uhradit.

Pokud zaplatíte do 14 dnů, tak je služba bez úroků a tedy zaplatíte jen tu částku, za kterou jste hru koupili.

Twisto Pay

Doručení licence je v řádu sekund.

Tuto platební metodu vyberete v posledním kroku objednávkového procesu, kde je možnost platby Twisto Pay.

Licenční číslo pro hru obdržíte hned, ale Twistu pak zaplatíte při měsíčním zúčtování. Hodí se zájmena v případě, kdy čekáte na výplatu a víte, že příští měsíc zaplatíte. Odložíte si tak platbu na později o celý 1 měsíc nebo začnete splácet. Je to jen na vás.

Platba okamžitým převodem

Doručení licence je v řádu sekund.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Okamžité platby probíhají na účet ComGate Payments, a.s. se sídlem v Hradci Králové, tak se nelekejte. ComGate Payments, a.s. je zprostředkovatel těchto plateb a následně jsou peníze odesílány k nám na účet. Díky tomu můžete mít licenci okamžitě.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Google Pay a Apple Pay

Doručení licence je v řádu sekund.

Poskytujeme možnost platit přes Google Pay a Apple Pay. O tento způsob platby se stará polská společnost PayU, která je pod dohledem finančních institucí. Platby jsou tak bezpečné. PayU má své sídlo v Polsku a působí po celém světě. Více informací o platební bráně zde. Vaše údaje jsou v bezpečí.

Standardní převod na náš bankovní účet

Pomalejší způsob doručení. Rychlost závisí zájmena na bankách. Hned, jak peníze dorazí, tak odesíláme.

Platby párujeme manuálně. Většinou však po doručení peněz odešleme licenci. V případě okamžitých převodů na účet, kdy v bankovnictví tuto možnost dáte, tak peníze nedorazí na druhý účet hned. Rychlost doručení v tomto případě není garantovaná, ale děje se většinou obratem. Může se stát u některých bank, že doručení trvá 2 hodiny.

Nebojte se. Opravdu hned jak peníze dorazí, tak odesíláme licenci. Neustále máme účet pod kontrolou a to od rána do večera, kdy jsme schopni uvolnit licenci kdykoliv (pokud tedy nespíme)

Náš bankovní účet je: 228368178/0300 a prosíme zadávejte do variabilního symbolu číslo své objednávky