Elite Dangerous: Horizons Season Pass

80%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Elite Dangerous: Horizons Season Pass?

Změňte svou galaxií s novým Seson Pass Horizons. Prozkoumávejte povrchy nespočet světů a odemkněte si nové cesty ke hraní pěti různých rozšíření. V této chvíli jsou dostupné různé dodatky a to je například přistání na planetě, kde získáte nový pohled na celou svou galaxií. Následuje balíček inženýrů, což jsou nové mise, kde si můžete vytvářet své vlastní zbraně. Nechybí ani balíček obránců, kde si můžete na pomoc přivolat další bojovou loď. Poté tady máme velitele a navrácení. Spojte se se svým týmem a bojujte za svou galaxií. Ve hře také bude několik zajímavých události.

  • Datum vydání: 15. prosince 2015
  • Je potřeba mít nainstalovanou základní hru Elite Dangerous

Hra Elite Dangerous: Horizons Season Pass není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Elite Dangerous: Horizons Season Pass.

Elektronická distribuce hry Elite Dangerous: Horizons Season Pass je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Elite Dangerous: Horizons Season Pass

Katalogové číslo: ELITEDANGERSESON Kategorie: , , , , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Elite Dangerous: Horizons Season Pass”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Elite Dangerous: Horizons Season Pass