Aktivační návod STEAM

Pokud účet na STEAMu máte, tak stačí, když přeskočíte až na bod 6.

1. Stáhněte si Steam kliknutím na obrázek níže a nainstalujte ho do svého PC.

2. Registrujte se v aplikaci STEAM

Registrace do služby STEAM pro stažení her

Po stažení aplikace, nainstalování a spuštění je nutné se do služby registrovat (v aplikaci dole vpravo „vytvořte si ho zdarma“). Spusťte tedy nainstalovanou aplikaci. Najdete ji na ploše nebo ve startu.

Vše děláte v dané aplikaci STEAM. Nic neděláte ve svém prohlížeči ať už Chrome, Edge, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera a další. Vše děláte v aplikaci, kterou si v prvním kroku stáhnete a nainstalujete. Tu pustíte a následují všechny kroky pro registraci uvnitř dané aplikace!

3. Vyplňte údaje

Pokud vás Steam nechce přes tento bod pustit a neustále vás žádá o ověření, že nejste robot, je potřeba jít přes telefon a mobilní data nebo jiný prohlížeč. Kliknutím na tuto adresu: https://store.steampowered.com/join/?&snr=1_60_4__62

Vložte Váš email a zaklikněte, že nejste robot a je vám více jak 15 let. Dejte pokračovat.

4. Ověření emailu

Ověřovací mail dorazí cca do 2 minut. Pokud nemáte, podívejte se do nevyžádané pošty, hromadné pošty nebo SPAM.

5. Vybrání profilu a hesla

Nyní vyplníte název účtu -> doporučujeme vkládat písmena i číslice. Nejlépe tak 4 číslice. Zvolte si své heslo a zapamatujte si ho! Následně dejte vytvořit účet a je to hotovo.

6. Aktivace licence

Po přihlášení v dané APLIKACI STEAM z PC (ikonka na ploše nebo ve startu), který jste v prvním kroku stáhli a nainstalovali i jste zde prováděli registraci, tak klikněte nahoře v menu na „hry“ a zvolte aktivovat produkt ve službě steam (červeně označeno). Dáte pak jen další a souhlasím -> vložíte licenční číslo, které dorazilo od TBgames.cz.

Hra se poté objeví v „Knihovna“. Klikněte a pak klikněte na danou hru a dejte „instalovat“. To je vše.


Pokud Vám hra nejde aktivovat, nainstalovat nebo spustit, tak nás kontaktujte

  • Pokud máte problém s aktivací, instalací nebo spuštěním hry, tak nám napište na info@tbgames.cz (odpovíme většinou do 5 minut) a pokusíme se poradit. Na e-mail prosím pošlete DxDiag viz. zde
  • Pokud bude problém v důsledku slabého PC a došlo k aktivaci, tak doporučujeme GeForce NOW.