Jak aktivovat hru na službě STEAM? Krok za krokem + video návod.

Zajímalo by vás, jak aktivovat naše hry na STEAM službě? Je to naprosto jednoduché a zvládne to každý. Domů neobdržíte krabicovou verzi hry, ale na váš email přistane klíč pro vaší oblíbenou hru. Užívejte si veškeré výhody hry, jako je multiplayer, sbírání ocenění a spoustu dalšího. Navíc je tato herní platforma v CZ jazyce a registrace také.

Pro pokračování návodu je potřeba zakoupit hru u TBgames.cz

Po zakoupení dané hry obdržíte heslo pro aktivaci tohoto návodu. K tomuto kroku jsme se rozhodli poté, co byly návody zneužívány. Proto každý, kdo u nás zakoupí, má nárok jak na podporu aktivace (chat v dolním pravém rohu), tak i na tyto návody. Děkujeme Vám za zakoupení dané hry ♥. Nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Pomůžeme Vám v případě problémů. Chceme pomáhat naším zákazníkům a nikoliv ještě zákazníkům konkurence.

Hra se vám aktivuje a přiřadí k účtu.

Hru pak uvidíte v “knihovna”. Vedle záložek “obchod”, “komunita”.

S aktivací Vám pomůžeme

Stále nevíte jak na to? Bojíte se, že to nezvládnete? Nebojte se, napište nám s číslem objednávky dole vpravo do podpory případně na náš email info@tbgames.cz. Navedeme Vás a pomůžeme. Pokud na podpoře neodpovídáme, tak toho máme hodně. Poté kdyžtak pošlete email a jakmile budeme k dispozici, tak vás požádáme, abyste přešli k nám do chatu podpory, kde aktivaci vyřešíme společně.