Po zakoupení získáte aktivační kód / licenci, se kterou hru na této platformě aktivujete podle návodu a hru stáhnete. Licence je pak v e-mailu “Licence pro objednané hry” a kód najdete přímo uprostřed e-mailu pod názvem hry. Pokud vše máte, pokračujte tedy na Aktivační návod níže.

Aktivační návod níže

Pokud účet na STEAMu máte, tak stačí, když přeskočíte až na bod 6.

1. Stáhněte si Steam kliknutím na obrázek níže a nainstalujte ho do svého PC.

2. Registrujte se v aplikaci STEAM

Po stažení aplikace a nainstalování je nutné se do služby registrovat. Spusťte tedy nainstalovanou aplikaci. Najdete ji na ploše nebo ve startu.

Vše děláte v dané aplikaci STEAM. Nic neděláte ve svém prohlížeči ať už Chrome, Edge, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera a další. Vše děláte v aplikaci, kterou si v prvním kroku stáhnete a nainstalujete. Tu pustíte a následují všechny kroky pro registraci uvnitř dané aplikace!

3. Vyplňte údaje

Vložte Váš email a zaklikněte, že nejste robot a je vám více jak 15 let. Dejte pokračovat.

4. Ověření emailu

Ověřovací mail dorazí cca do 2 minut. Pokud nemáte, podívejte se do nevyžádané pošty, hromadné pošty nebo SPAM.

Odklikněte odkaz v emailu.

5. Vybrání profilu a hesla

Nyní vyplníte název účtu -> doporučujeme vkládat písmena i číslice. Nejlépe tak 4 číslice. Zvolte si své heslo a zapamatujte si ho! Následně dejte vytvořit účet a je to hotovo.

6. Aktivace licence

Po přihlášení v dané APLIKACI STEAM z PC (ikonka na ploše nebo ve startu), který jste v prvním kroku stáhli a nainstalovali i jste zde prováděli registraci, tak klikněte nahoře v menu na “hry” a zvolte aktivovat produkt ve službě steam (červeně označeno). Dáte pak jen další a souhlasím -> vložíte licenční číslo, které dorazilo od TBgames.cz.

Hra se poté objeví v “Knihovna”. Klikněte a pak klikněte na danou hru a dejte “instalovat”. To je vše.

Hra Vám stále nejde spustit nebo aktivovat? Napište nám.


  • Nebojte se nás. Pokud máte problém s instalací a spuštěním hry, tak nám napište na info@tbgames.cz (odpovíme většinou do 5 minut) a pokusíme se poradit. Na e-mail prosím pošlete DxDiag viz. zde
  • Pokud bude problém v důsledku slabého PC a došlo k aktivaci, tak doporučujeme GeForce NOW.