Jak aktivovat hru na platformě Steam?

Pokud účet na steamu máte, tak stačí, když přeskočíte až na bod 6.

1. Stáhněte si Steam kliknutím na obrázek níže a nainstalujte ho do svého PC.

2. Registrujte se v aplikaci STEAM

Po stažení aplikace a nainstalování je nutné se do služby registrovat. Spusťte tedy nainstalovanou aplikaci. Najdete ji na ploše nebo ve startu.

Vše děláte v dané aplikaci STEAM. Nic neděláte ve svém prohlížeči ať už Chrome, Edge, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera a další. Vše děláte v aplikaci, kterou si v prvním kroku stáhnete a nainstalujete. Tu pustíte a následují všechny kroky pro registraci uvnitř dané aplikace!

3. Vyplňte údaje

Vložte Váš email a zaklikněte, že nejste robot a je vám více jak 15 let. Dejte pokračovat.

4. Ověření emailu

Ověřovací mail dorazí cca do 2 minut. Pokud nemáte, podívejte se do nevyžádané pošty, hromadné pošty nebo SPAM.

Odklikněte odkaz v emailu.

5. Vybrání profilu a hesla

Nyní vyplníte název účtu -> doporučujeme vkládat písmena i číslice. Nejlépe tak 4 číslice. Zvolte si své heslo a zapamatujte si ho! Následně dejte vytvořit účet a je to hotovo.

6. Aktivace licence

Po přihlášení v dané APLIKACI STEAM z PC (ikonka na ploše nebo ve startu), který jste v prvním kroku stáhli a nainstalovali i jste zde prováděli registraci, tak klikněte nahoře v menu na “hry” a zvolte aktivovat produkt ve službě steam (červeně označeno). Dáte pak jen další a souhlasím -> vložíte licenční číslo, které dorazilo od TBgames.cz.

Hra se poté objeví v “Knihovna”. Klikněte a pak klikněte na danou hru a dejte “instalovat”. To je vše.

S aktivací Vám pomůžeme

Stále nevíte jak na to? Bojíte se, že to nezvládnete? Nebojte se, napište nám s číslem objednávky dole vpravo do podpory případně na náš email info@tbgames.cz. Navedeme Vás a pomůžeme. Pokud na podpoře neodpovídáme, tak toho máme hodně. Poté kdyžtak pošlete email a jakmile budeme k dispozici, tak vás požádáme, abyste přešli k nám do chatu podpory, kde aktivaci vyřešíme společně.