Elite Dangerous

80%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Elite Dangerous?

Jedná se o skvělý multiplayer, ve kterém budete hrát v otevřeném světě moderní generace, kde jsou propojeny jednotlivé galaxie. Začínáte s malou lodí a neustále se vyvíjíte. Snažte se získat své schopnosti, uvědomění, bohatství a sílu, abyste v těchto galaxií přežili. Hra má hlavně skvělý multiplayer, kde se setkáváte s ostatními hráči ve světě. Musíte se zaregistrovat zdarma na Elite Dangerous.

  • Datum vydání: 2. dubna 2015

Hra Elite Dangerous není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Elite Dangerous.

Elektronická distribuce hry Elite Dangerous je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Elite Dangerous

Katalogové číslo: ELITEDANGEROUS Kategorie: , , , , , Vydavatel:

Další informace

Platforma

Jazyk

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Elite Dangerous”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Elite Dangerous