Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Poslední 3 licence na skladě - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection?

Máme tady perfektní hru, kde si užijete spoustu zábavy v budování své ZOO. Vyberte si až z 200 skvěle vypadajících zvířátek a vytvořte pro ně opravdu obrovské výběhy. Následně se o ně starejte a udržujte ho buď to sami nebo až se čtyřmi dalšími hráči. Hra je určena pro všechny milovníky zvířat jakéhokoliv věku. Je to vaše ZOO, takže je jenom na vás, jaké si ho uděláte. Nechybí ani vyzývající mód, kde se budete specializovat na 20 ZOO.

  • Datum vydání: 14. září 2018

Hra Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection.

Elektronická distribuce hry Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

Katalogové číslo: ZOOTYCOON Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection