XCOM 2 Collection

88%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 70 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra XCOM 2 Collection?

Jedná se o kolekci hlavní hry + 3x balíčky + 1 x plnohodnotné DLC. Strategická hra, která byla oceněna jako nejlepší strategická hra roku 2016 od IGN. Zemi vládnou mimozemšťané a ti slibují lidstvu opravdu bohatou budoucnost. Nicméně je to něco za něco a v pozadí kují zlověstný plán. Vy jakožto velitel partyzánské jednotky musíte tomu udělat přítrž a celý plán zhatit. Zachraňte tak celou rasu před vyhlazením. S novým DLC XCOM 2: War of the Chosen, který lze získat i mimo tuto kolekci, tak je přidaný nový obsah v rozsahu 30 hodin! Hra v kolekci obsahuje: základní hru, XCOM 2: resistance warrior pack, XCOM 2: reinforcement Pack, XCOM 2: War of the Chosen – Tactical Legacy Pack, XCOM 2: War of the Chosen (plnohodnotné DLC).

  • Datum vydání hry: 3. prosince 2018

Hra XCOM 2 Collection není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry XCOM 2 Collection.

Elektronická distribuce hry XCOM 2 Collection je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry XCOM 2 Collection

První plnohodnotné DLC součásti kolekce XCOM 2: War of the Chosen

Katalogové číslo: XCOM2COL Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře XCOM 2 Collection