The Vanishing of Ethan Carter

82%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra The Vanishing of Ethan Carter?

Hra obdržela skvělá hodnocení. Navíc podle všeho aktivací této hry obdržíte na steamu i další hru a to je remaster na Unreal Engine 4 zvaný The Vanishing of Ethan Carter Redux.

Jinak se jedná o příběhovou hru, která je založena na prozkoumávání. Nezažijete tady žádné souboje nebo exploze. Zahrajete si za hrdinu Paul Prospero, což je detektiv, který obdržel od Ethan Carter zvláštní dopis. Kluk je v opravdovém nebezpečí a proto se Paul rozhodl do jeho domoviny přijet. Nicméně věci se obrátili ještě více k horšímu, než si původně myslel.

  • Datum vydání: 26. září 2014

Elektronická distribuce hry The Vanishing of Ethan Carter je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky, jelikož dostanete spoustu zajímavých věcí, avšak u klasických verzí her je digitální distribuce ta nejlepší cesta.

Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení PC hry The Vanishing of Ethan Carter, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Proč chceme hru The Vanishing of Ethan Carter ohodnotit? Chceme vybudovat nejen obchod, ale také objektivní recenze od hráčů pro hráče. Nejsme zapojeni do Heureka.cz, ale jen do Zbozi.cz, kde vidíte ověřené hodnocení TBgames.cz.

Popis hry The Vanishing of Ethan Carter

Katalogové číslo: TVOFETHANCARTER Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “The Vanishing of Ethan Carter”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře The Vanishing of Ethan Carter