The Sims 4: Rodičovství

78%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na ORIGINu.Co nabízí PC hra The Sims 4: Rodičovství?

Vybudujte si své schopnosti v rodičovství a postarejte se o své děti až do samotné dospělosti v novém datadisku The Sims 4: Rodičovství. Snažte se dítěti naučit disciplíně, najít jeho přednosti, naučit ho životní hodnoty a pokuste se ho připravit na budoucnost. Zároveň však nesmíte zapomínat na zábavu s celou svoji rodinou, vylepšit si své bydlení a snažit se o to, abyste byli těmi nejlepšími rodiči.

Elektronická distribuce hry The Sims 4: Rodičovství je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky, jelikož dostanete spoustu zajímavých věcí, avšak u klasických verzí her je digitální distribuce ta nejlepší cesta.

Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení PC hry The Sims 4: Rodičovství, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Proč chceme hru The Sims 4: Rodičovství ohodnotit? Chceme vybudovat nejen obchod, ale také objektivní recenze od hráčů pro hráče. Nejsme zapojeni do Heureka.cz, ale jen do Zbozi.cz, kde vidíte ověřené hodnocení TBgames.cz.

Popis hry The Sims 4: Rodičovství

Katalogové číslo: SIMS4PARENT Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “The Sims 4: Rodičovství”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře The Sims 4: Rodičovství