The Last of Us Part I (Deluxe Edition) (PC)

Aktivace hry na STEAMu
Doživotní záruka na funkčnost
1055  s DPH

Nízký stav skladu
licence obratem v e-mailu

TBgames.cz - prodej PC her
Ověřeno zákazníky
4.89 bodů z 5 bodů
(5003 hodnotících zákazníků)
Česká technická podpora pro případ problémů (08:00 - 22:00 každý den). Reklamace za pár minut. Aktivační návody v e-mailu. Platby přes české platební brány.

Přidej se k emocionálnímu dobrodružství ve hře The Last of Us Part I na PC a prozkoumej nezapomenutelný příběh a postavy. Hra získala více jak 200 ocenění pro hru roku. V této pustošené civilizaci musí hlavní hrdina Joel, unavený bojovník, chránit čtrnáctiletou Ellie před nebezpečným nakažením a bezohlednými přeživšími. Když je Joel najat k propašování Ellie z vojenské karanténní zóny, zdá se úkol být jednoduchý, ale brzy se promění v epickou cestu napříč zemí, plnou brutálních výzev a nečekaných spojenců. Společně musí překonat nepřátele a překážky, zatímco jejich přátelství roste a příběh se postupně prohlubuje. Tato PC verze hry obsahuje: kompletní příběh The Last of Us pro jednoho hráče a zahrnuje také slavnou prequelovou kapitolu Left Behind. Prožijete události, které navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley.

Co obsahuje The Last Of Us Part I (Deluxe Edition)

Příběh základní hry The Last of Us Part I, prequel kapitolu Left Behind (tedy to co ve standardní edici) a dále odemčení předmětů: schopnost rychlé tvorby předmětů, rychlost nabíjení 9mm pistole, zvýšení rychlosti léčení, kapacity zásobníků, výbušné šípy, šest vzhledů zbraní

  • Datum vydání hry: 28. března 2023