The Last of Us Part I (Deluxe Edition)

Aktivace hry na STEAMu
Doživotní záruka na funkčnost
Se zakoupením získáváte licenci, aktivační návody a technickou podporu od TBgames.cz.

Přidej se k emocionálnímu dobrodružství ve hře The Last of Us Part I na PC a prozkoumej nezapomenutelný příběh a postavy. Hra získala více jak 200 ocenění pro hru roku. V této pustošené civilizaci musí hlavní hrdina Joel, unavený bojovník, chránit čtrnáctiletou Ellie před nebezpečným nakažením a bezohlednými přeživšími. Když je Joel najat k propašování Ellie z vojenské karanténní zóny, zdá se úkol být jednoduchý, ale brzy se promění v epickou cestu napříč zemí, plnou brutálních výzev a nečekaných spojenců. Společně musí překonat nepřátele a překážky, zatímco jejich přátelství roste a příběh se postupně prohlubuje. Tato PC verze hry obsahuje: kompletní příběh The Last of Us pro jednoho hráče a zahrnuje také slavnou prequelovou kapitolu Left Behind. Prožijete události, které navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley.

Co obsahuje The Last Of Us Part I (Deluxe Edition)

Příběh základní hry The Last of Us Part I, prequel kapitolu Left Behind (tedy to co ve standardní edici) a dále odemčení předmětů: schopnost rychlé tvorby předmětů, rychlost nabíjení 9mm pistole, zvýšení rychlosti léčení, kapacity zásobníků, výbušné šípy, šest vzhledů zbraní

 • Datum vydání hry: 28. března 2023
Ověřte si, jestli PC hru rozjedete
  1. Navštivte tuto stránku (v angličtině)
  2. Pokud chcete PC otestovat, tak dejte "Can you Run It"
  3. Následně se stáhne program, ten spusťte a nezavírejte okno prohlížeče
  4. Program začne vykonávat proces a automaticky se zavře. V prohlížeči uvidíte výsledek.
  5. Nesplňujete ani minimální požadavky? Nezoufejte, podívejte se zde, jestli není hra k dispozici v cloudu
  6. Pokud k dispozici je, tak hru rozjedete přes GEFORCE NOW. Postup máme zde.
  7. Pokud si nejste jistí, pošlete nám Dxdiag do e-mailu a my se podíváme na to, jestli hru rozjedete. Návod pro Dxdiag najdete zde.