Table Manners

Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Table Manners?

Na den svatého Valentýna vtrhnete do restaurace. Pokud však chcete vyzkoušet, jak se chovat v restauraci ke své drahé polovičce, co takhle si vyzkoušet tento simulátor? Nicméně pokud jdete na své první rande, tak věřte, že druhou šanci jen tak nedostanete a tak, jak zaujmete na první setkání, bude velmi důležité. Nepokazte to. Nejhorší část bude, když se musíte postarat o občerstvení, jako je například nalévání šampaňského. Láhve vám mohou padat z rukou a vaše rande se může ze sekundy proměnit v noční můru. Ocitnete se například i v Sushi restauraci nebo v letadle. Snažte se, abyste se příliš neztrapnili.

  • Datum vydání hry: 14. února 2020

Hra Table Manners není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Table Manners.

Elektronická distribuce hry Table Manners je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Table Manners

Katalogové číslo: TABLEMANNERS Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Table Manners