Satellite Reign

75%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Satellite Reign?

Zahrajte si hru pro více hráče, která se odehrává v reálném čase ve městě cyberpunku. Hlavní roli hrají agenty s jedinečnými schopnostmi. Velíte čtyřem agentům, které vedete skrz ozářené ulice. Vše probíhá v reálném čase, takže veškerá taktika musí být přizpůsobena danému okamžiku.

  • Datum vydání: 28. srpna 2015

Elektronická distribuce hry Satellite Reign je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky, jelikož dostanete spoustu zajímavých věcí, avšak u klasických verzí her je digitální distribuce ta nejlepší cesta.

Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení PC hry Satellite Reign, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Proč chceme hru Satellite Reign ohodnotit? Chceme vybudovat nejen obchod, ale také objektivní recenze od hráčů pro hráče. Nejsme zapojeni do Heureka.cz, ale jen do Zbozi.cz, kde vidíte ověřené hodnocení TBgames.cz.

Popis hry Satellite Reign

Katalogové číslo: SATRE Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Satellite Reign”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Satellite Reign