Resident Evil Village (Gold Edition) (PC)

Aktivace hry na STEAMu
Doživotní záruka na funkčnost
435  s DPH

Okamžité odeslání
licence obratem v e-mailu

TBgames.cz - prodej PC her
Ověřeno zákazníky
4.89 bodů z 5 bodů
(5003 hodnotících zákazníků)
Česká technická podpora pro případ problémů (08:00 - 22:00 každý den). Reklamace za pár minut. Aktivační návody v e-mailu. Platby přes české platební brány.

Resident Evil Village je osmý díl této herní série, která vychází v gold edici zároveň s novým rozšiřujícím DLC. Vývojáři tak do jedné edice dali vše, co příběh Village umožňuje dát. V Resident Evil Village hrajete za Ethan Winters, kdy se tento příběh děje několik let po událostech hry Resident Evil 7 biohazard. Ethan Winters se svou manželkou Mia žili poklidný život na novém místě, mimo ty veškeré noční můry. Nicméně tragédie je opět dostihla a Ethan Winters přišel i o svou dceru, pro kterou si jde. V novém DLC pak příběh navazuje a zahrajete si za dceru Ethana Winters a tou je Rose. Po grafické stránce je hra na vysoké úrovni a co se týče hratelnosti, tak patří mezi ty nejlepší. Právě příběh a grafika dělá hru hrou roku.

Co Resident Evil Village (Gold Edition) obsahuje:

Edice má online hru Resident Evil Re: Verse, která je po roce od vydání k dispozici. Základní hru Resident Evil Village, Street Wolf Outfit, Trauma Pack (odemčena obtížnost Village of Shadows, nějaké artworky, novou zbraň a další), příběhové DLC Shadows of Rose (datum vydání DLC: 27. října 2022), pohled ze třetí osoby, tři nové charaktery za které můžete hrát i Lady Dimitrescu.

  • Datum vydání hry: 27. října 2022