Resident Evil Village (Gold Edition)

Aktivace hry na STEAMu
Doživotní záruka na funkčnost

Okamžité odeslání
licence obratem v e-mailu

435  s DPH
Se zakoupením získáváte licenci, aktivační návody a technickou podporu od TBgames.cz.

Resident Evil Village je osmý díl této herní série, která vychází v gold edici zároveň s novým rozšiřujícím DLC. Vývojáři tak do jedné edice dali vše, co příběh Village umožňuje dát. V Resident Evil Village hrajete za Ethan Winters, kdy se tento příběh děje několik let po událostech hry Resident Evil 7 biohazard. Ethan Winters se svou manželkou Mia žili poklidný život na novém místě, mimo ty veškeré noční můry. Nicméně tragédie je opět dostihla a Ethan Winters přišel i o svou dceru, pro kterou si jde. V novém DLC pak příběh navazuje a zahrajete si za dceru Ethana Winters a tou je Rose. Po grafické stránce je hra na vysoké úrovni a co se týče hratelnosti, tak patří mezi ty nejlepší. Právě příběh a grafika dělá hru hrou roku.

Co Resident Evil Village (Gold Edition) obsahuje:

Edice má online hru Resident Evil Re: Verse, která je po roce od vydání k dispozici. Základní hru Resident Evil Village, Street Wolf Outfit, Trauma Pack (odemčena obtížnost Village of Shadows, nějaké artworky, novou zbraň a další), příběhové DLC Shadows of Rose (datum vydání DLC: 27. října 2022), pohled ze třetí osoby, tři nové charaktery za které můžete hrát i Lady Dimitrescu.

 • Datum vydání hry: 27. října 2022
Ověřte si, jestli PC hru rozjedete
  1. Navštivte tuto stránku (v angličtině)
  2. Pokud chcete PC otestovat, tak dejte "Can you Run It"
  3. Následně se stáhne program, ten spusťte a nezavírejte okno prohlížeče
  4. Program začne vykonávat proces a automaticky se zavře. V prohlížeči uvidíte výsledek.
  5. Nesplňujete ani minimální požadavky? Nezoufejte, podívejte se zde, jestli není hra k dispozici v cloudu
  6. Pokud k dispozici je, tak hru rozjedete přes GEFORCE NOW. Postup máme zde.
  7. Pokud si nejste jistí, pošlete nám Dxdiag do e-mailu a my se podíváme na to, jestli hru rozjedete. Návod pro Dxdiag najdete zde.