Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition)

89%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 8 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition)?

Máme tady skvělý herní skvost a to je remake Resident Evil 2. K dispozici je nejnovější herní engine od Capcomu. Jedná se o klasický survival horor, který disponuje dech beroucími realistickými vizuály a audiem. Nová kamera, kde vidíte hlavnímu hrdinovi přes rameno a modernizované ovládání oproti klasickému Resident Evil 2 (1998). Vtrhněte s policejním nováčkem Leon Kennedy nebo studentkou Claire Redfield do Racoon City, které je proměněné do zombie města. V deluxe edici získáváte také: RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2, RESIDENT EVIL 2 – Leon Costume: Arklay Sheriff, RESIDENT EVIL 2 – Leon Costume: Noir, RESIDENT EVIL 2 – Claire Costume: Military, RESIDENT EVIL 2 – Claire Costume: Noir, RESIDENT EVIL 2 – Claire Costume: Elza Walker, RESIDENT EVIL 2 – Original Ver. Soundtrack Swap, RESIDENT EVIL 2 – Deluxe Weapon: Samurai Edge – Albert Model

  • Datum vydání hry: 25. ledna 2019

Hra Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition) není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition).

Elektronická distribuce hry Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition) je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition)

Katalogové číslo: RE2DELUX Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Resident Evil 2 Remake (Deluxe Edition)