Praetorians: HD Remaster

70%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 17 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Praetorians: HD Remaster?

Ve hře se ocitáte v dobách Římského impéria. Dokažte všem, že na to máte v bojištích na území Egypta. Úkol není moc jednoduchý a je potřeba se poprat se stovkami různých jednotek. To vše musíte popohnat se svými speciálními schopnostmi a individuální silou. Buďte opravdu velmi opatrní a navrhněte si prvně svou strategií, abyste mohli pomalu postupovat kupředu a svého nepřítele zničit. Věříme, že to zvládnete. Jedná se o klasický remaster starší hry Praetorians z roku 2003, ale tentokrát v lepším grafickém kabátku a podporou nejnovějšího Windows.

  • Datum vydání hry: 24. ledna 2020

Hra Praetorians: HD Remaster není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Praetorians: HD Remaster.

Elektronická distribuce hry Praetorians: HD Remaster je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Praetorians: HD Remaster

Katalogové číslo: PRAETORIANS Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Praetorians: HD Remaster