Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition)

84%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu
363 hráčů si prohlíží tuto hru

Co nabízí PC hra Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition)?

Jedná se o nejvyšší edici této hry, díky které obdržíte první dvě DLC, nové bonusové scény, nových 75 skinů, digitální verzi stromu kampaně, kterou si můžete vytisknout, digitální tapety na mobil, digitální soundtrack ze hry. Díky přístupu k nadcházejícím DLC ušetříte, jelikož první dvě DLC budou pro vás zdarma. Král válečných her je zpátky. Hra nabízí naprostou kvalitu v oblasti strategických válečných her. Musíte přechytračit svého soupeře. Hra má spoustu zábavného obsahu. Ocitáte se ve druhé světové válce, kde musíte vybojovat své vítězství. Nechybí ani mód online, kde si můžete zahrát s kamarády v kooperačním módu proti AI.

  • Datum vydání hry: 19. března 2020

Hra Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition) není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition).

Elektronická distribuce hry Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition) je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Video a fotografie ke hře Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition)

Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Panzer Corps 2 (Field Marshal Edition)