Need for Speed: Rivals

76%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na ORIGINu.Co nabízí PC hra Need for Speed: Rivals?

Vymažte čáru mezi hrou pro jednoho hráče a více hráčů v pouličních závodech mezi policajty a závodníky. Připojte se do světa s vašimi kamarády, kteří jsou již třeba nahánění policisty. Zapomeňte na izolované herní módy. Není zde žádná místnost na čekání. Jen se připojíte a hrajete. Vy a vaši přátele mohou sdílet ten stejný závody, stejnou trasu a užívat si hry spolu. Auto, které si zvolíte, je také vaší identitou. Vaše auto tak bude každý znát.

  • Datum vydání: 22. listopadu 2013

Hra Need for Speed: Rivals není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Need for Speed: Rivals.

Elektronická distribuce hry Need for Speed: Rivals je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Need for Speed: Rivals

Katalogové číslo: NFSRIV Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Need for Speed: Rivals”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Need for Speed: Rivals