Mount and Blade (PC)

Aktivace hry na STEAMu
Doživotní záruka na funkčnost
88  s DPH

Okamžité odeslání
licence obratem v e-mailu

TBgames.cz - prodej PC her
Ověřeno zákazníky
4.89 bodů z 5 bodů
(5001 hodnotících zákazníků)
Česká technická podpora pro případ problémů (08:00 - 22:00 každý den). Reklamace za pár minut. Aktivační návody v e-mailu. Platby přes české platební brány.

Calradia je ve válce. Vydáváte se do boje, kde budete muset prolít krev. Jste vybaven odvahou a silným mečem. Jedná se o volnou hru, ve které si užijete spoustu zábavy. Zábavná hra, která se hodí zájmena na starší PC. Pokud máte novější systém, než Windows Vista, tak doporučujeme před spuštěním dát zpětnou kompatibilitu pro tento systém.

  • Datum vydání: 16. září 2018

Jedná se o hru, která má otevřený svět. Jste vybaven mečem a vydáváte se do války. Navštívíte víc jak 100 jedinečných míst, včetně vesnic, hradů a měst. Dostaňte se co nejdále a komunikujte se stovkami postav v této RPG hře.

Nevidíte češtinu ve hře? Jedná se o chybu vývojářů (jelikož hra je v CZ jazyku), která se dá napravit:

Otevřete složku se hrou. Otevřete steam a zamiřte do knihovny s hrami -> pravým tlačítkem na tuto hru a zvolte spravovat -> procházet místní soubory. Je zde soubor language, který otevřete v poznámkovém bloku. Klikněte pravým a dejte otevřít v poznámkovém bloku. V souboru je napsáno „en“ bez uvozovek. Stačí  přepsat en na cz a soubor uložte.