Mount and Blade: Warband – Napoleonic Wars

83%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Mount and Blade: Warband - Napoleonic Wars?

Stáhnutelný obsah pro hru více hráčů Napoleonské války je do základní hry Mount & Blade: Warband. V tomto DLC balíčku budete hrát hlavní roli poslední roky boje Francouzské říše o možnost získat dominantní silou západní Evropy. Zažijete tak parádní Napoleonské války, kde se zúčastníte například invaze do Ruska. Bojujte na různých území Evropy.

Elektronická distribuce hry Mount and Blade: Warband - Napoleonic Wars je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky, jelikož dostanete spoustu zajímavých věcí, avšak u klasických verzí her je digitální distribuce ta nejlepší cesta.

Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení PC hry Mount and Blade: Warband - Napoleonic Wars, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Proč chceme hru Mount and Blade: Warband - Napoleonic Wars ohodnotit? Chceme vybudovat nejen obchod, ale také objektivní recenze od hráčů pro hráče. Nejsme zapojeni do Heureka.cz, ale jen do Zbozi.cz, kde vidíte ověřené hodnocení TBgames.cz.

Popis hry Mount and Blade: Warband - Napoleonic Wars

Katalogové číslo: MNTBLNAP Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Mount and Blade: Warband – Napoleonic Wars”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Mount and Blade: Warband - Napoleonic Wars