Monster Hunter World: Iceborne

88%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 36 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Monster Hunter World: Iceborne?

Pokračování úspěšné hry Monster Hunter World. K dispozici je nově několik lovících mechanik. Celkem 14 nových zbraní. Každá zbraň je svým způsobem unikátní. Máte možnost například chytnout monstrum, přitáhnout se a vlézt na něho. Dále je tady nové místo, které je pokryto sněhem a žijí zde různá zvířata. Pohybujete se po místě, které není příliš stabilní a můžete se v každé chvíli propadnout. Nicméně právě tady uvidíte úžasné grafické zpracování, které jen tak v sérií Monster Hunter neuvidíte. Dále očekávejte nová monstra.

Hra Monster Hunter World: Iceborne není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Monster Hunter World: Iceborne.

Elektronická distribuce hry Monster Hunter World: Iceborne je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Monster Hunter World: Iceborne

Katalogové číslo: MONHUNTERICE Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Monster Hunter World: Iceborne