Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition)

88%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition)?

K dispozici máme kompletní edici hry Monster Hunter World i s DLC Iceborne, které vyšlo právě nedávno. Pokud tedy ještě základní verzi této skvělé hry nemáte, tak dnes můžete získat DLC i hlavní hru za výhodnou cenu. Hra si pro vás přichystala spoustu soubojů v teplých i studených krajích. V novém Iceborne DLC máte k dispozici 14 zbraní a každá z nich umí něco jiného. Jsou zde i nové hodnotící mechanismy. Zažijte neočekávané dobrodružství ve světě, kde jsou i dinosauři.

  • Datum vydání hry: 9. ledna 2020
  • V této edici je hlavní hra Monster Hunter: World a DLC Monster Hunter World: Iceborne

Hra Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition) není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition).

Elektronická distribuce hry Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition) je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition)

DLC Iceborne

V tomto DLC se ocitáte v zamrzlém místě, kde budete bojovat proti dravcům. K dispozici máte navíc dalších 14 zbraní, kde každá z nich má své unikátní vlastnosti.

Základní hra

Ocitáte se v dech-beroucím ekosystému plného dravců. Prozkoumávejte nový kontinent a bojujte se strašlivými monstry. K dispozici je také co-op mód až pro čtyři hráče.

Katalogové číslo: MONSTERHUNTICEBORNE Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Monster Hunter World: Iceborne (Master Edition)