Miscreated

66%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Miscreated?

Jedná se o skvělou multiplayer hru, ve které musíte přežít v post-apokalyptické budoucnosti. Bojujete proti různým mutantům, hráčům a dokonce proti samotné přírodě. Prozkoumávejte se svými kamarády obrovský svět, který je detailně propracovaný. Celá hra je totiž postavená na moderním CryEngine, který známe právě například z Crysis. CryEngine je skvělý engine, který využívají právě například Indie vývojáři pro své herní pecky. Hra nabízí také přes 15 typů různých vozidel.

  • Datum vydání hry: 18. prosince 2018

Hra Miscreated není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Miscreated.

Elektronická distribuce hry Miscreated je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Miscreated

Katalogové číslo: MISCREATED Kategorie: , , , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Miscreated”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Miscreated