Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice)

67%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na uPlay.Co nabízí PC hra Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice)?

Opětovně se vracíme zpět do dob, kdy tato série byla velmi populární. Tentokrát je nový díl Might & Maic Heroes VII poháněn Unreal 3.0 enginem. V kompletní edici, kterou vám touto formou nabízíme, obdržíte hlavní hru, exkluzivního hrdinu, digitální soundtrack, stažitelný balíček The Lost Tales of Axeoth. Díky kompletní edici tak máte stovky hodin zábavy a map. Taktéž jsou tady stovky zajímavých hrdinů a to vše v tomto krásném fantasy světě.

  • Datum vydání hry: 29. září 2015

Elektronická distribuce hry Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice) je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky, jelikož dostanete spoustu zajímavých věcí, avšak u klasických verzí her je digitální distribuce ta nejlepší cesta.

Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení PC hry Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice), podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Proč chceme hru Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice) ohodnotit? Chceme vybudovat nejen obchod, ale také objektivní recenze od hráčů pro hráče. Nejsme zapojeni do Heureka.cz, ale jen do Zbozi.cz, kde vidíte ověřené hodnocení TBgames.cz.

Popis hry Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice)

Katalogové číslo: MIGHMAGICVII Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Might and Magic Heroes VII (Kompletní edice)