Nevíte si rady v návodu?

  1. Napište si bod v návodu, kde máte problém
  2. Napište ho na info@tbgames.cz
  3. Vyčkejte na naší odpověď. Většinou do 5 minut odpovíme.

Aktivace hotová, co dál?

  • Hru spustíte z knihovny v aplikaci Ubisoft connect (v menu nahoře dáte „moje hry“ a pak kliknete na hru, kterou jste aktivovali), kde dáte instalovat hru.

Hra mi nejde spustit. Potřebuji pomoci. 🙁


  • Nebojte se nás. Pokud máte problém s instalací a spuštěním hry, tak nám napište na info@tbgames.cz (odpovíme většinou do 5 minut) a pokusíme se poradit. Na e-mail prosím pošlete DxDiag viz. zde
  • Pokud bude problém v důsledku slabého PC a došlo k aktivaci, tak doporučujeme GeForce NOW.

Aktivační návod níže

Aplikace je navíc celá v češtině, takže orientace je zcela jednoduchá.

1. Stažení aplikace Uplay (Ubisoft Connect)

!!!ZÁROVEŇ UPOZORŇUJEME, ŽE VŠE DĚLÁTE V APLIKACI / PROGRAM, KTERÝ STAHUJETE NÍŽE KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK. TEN SPUSTÍTE ZE SVĚHO PC. NIC NEDĚLÁTE V PROHLÍŽEČI (Chrome, Edge, Firefox, Safari atd.). Vše spouštíte ze svého PC, jak hru, tak i tuto aplikaci.

Klikněte na obrázek výše a stáhněte si do PC platformu aplikace Ubisoft uPlay (Connect) a nainstalujte ji a pak z PC spusťte.

2. Registrace v Ubisoft Connect

Pro registraci v Ubisoft Connect přikročte viz. červené kolečko se šipkou v dolním levém rohu.

Pokud jste již registrovaní, tak stačí jen vyplnit email a heslo viz. obrázek výše a kliknout na „přihlásit se“ a následně běžte na krok 3.

2.1 Registrace

Při registraci vyplníte: přezdívku, email, heslo a datum narození (doporučujeme vždy dávat narození 18+ – nikdo tuto skutečnost kontrolovat nebude a vyhnete se tak zbytečným omezením v účtu). Klikněte na „pokračovat“. Účet se registruje a hned přihlásí. Bude Vám ještě nabídnuta možnost zapnout dvoufázové ověřování (doporučujeme).

3. Aktivace hry

Klikněte v aplikaci po registraci a přihlášení na vaší přezdívku v levém horním rohu (označeno modře).

Otevře se Vám menu viz. foto výše a dáte „Key Activation. Vložíte klíč od nás a hra se aktivuje a objeví v „moje hry“ – kde hru nainstalujete po kliknutí na danou hru. Objeví se poté okno viz. níže.

Následně vložte klíč do pole „Activation Code“ a poté klikněte na „Activate“. Hru pak naleznete v sekci „Library“ -> Ready to Install.