Mafia

Okamžité dodání
licence do pár sekund

1782  s DPH

Popis hry Mafia (Steam klíč)

Je rok 1930 a po neúmyslném středu Mafie s taxikářem Tommy Angelo se tak trošku neochotně tento muž ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se nechce s rodinou Salieri vůbec zaplétat. Tommy Angelo je taxikář, který se zapletl náhodou do organizovaného zločinu. Salieri ho nakonec přesvědčil, aby se dal na jeho stranu a přislíbil mu vysokou odměnu, za své služby. Tommy si nakonec své uznání v rodině Salieri opravdu vybudoval, avšak takový život mu může způsobit spoustu problémů.

  • Datum vydání: 28. srpna 2002

Pokud máte Windows 10, Windows 8, Windows 7 mohou nastat tyto chyby:

  • Hra nelze spustit. Nic nenapíše. Pouze se spustí a zase vypne. Chyba se vyskytuje u Windows 7. Stačí, když hru spouštíte, tak namísto spustit přímo hru, tak otevřete nastavení hry -> zde vyplňte rozlišení v levé části tabulky (určitě tady bude chybět). Následně okno zavřete a hru spusťte.
  • Hra napíše chybu (většinou Windows 10 i Windows 8). Otevřete si v jednom okně umístění hry. Klikněte v knihovně na hru pravým tlačítkem myší a otevřete umístění místních souborů. Následně se vám otevře, kde je hra nainstalovaná. Klikněte na jedinou složku která tady je. Následně běžte ve druhém okně do “Tento počítač ->: C:\Windows\System32 tady je soubor dpnhpast.dll. Klikněte na něho pravým tlačítkem myší a dejte kopírovat. Následně se přesuňte do nainstalované hry, tedy do složky, kterou máte otevřenou v prvním okně (viz. postup k zobrazení místních souborů hry) a dejte do okna pravým tlačítkem a vložit.
  • Dalším problémem je, že hra neběží v plném okně. Zamiřte tedy do konfigurace (viz. návod na Windows 7) a odklikněte možnost fullscree. Nainstalujte tento program a ve chvíli, kdy se hra spustí, tak se vám otevře v plném okně bez rámečku. https://www.techspot.com/downloads/7061-borderless-gaming.html