Nevíte si rady v návodu?

  1. Napište si bod v návodu, kde máte problém
  2. Napište ho na info@tbgames.cz
  3. Vyčkejte na naší odpověď. Většinou do 5 minut odpovíme.

Aktivace hotová, co dál?

  • Hru spustíte z knihovny v aplikaci GOG (v menu na levé straně „owned games„), kde hru budete mít. Stačí na ní kliknout a pak dát install.

Hra mi nejde spustit. Potřebuji pomoci. 🙁


  • Nebojte se nás. Pokud máte problém s instalací a spuštěním hry, tak nám napište na info@tbgames.cz (odpovíme většinou do 5 minut) a pokusíme se poradit. Na e-mail prosím pošlete DxDiag viz. zde
  • Pokud bude problém v důsledku slabého PC a došlo k aktivaci, tak doporučujeme GeForce NOW.

Aktivační návod níže

Jste v aplikaci GOG registrovaní? Tak stačí jen v bodu 2. místo kliknutí na sign up now, tak vyplnit email a password = heslo a kliknout na log in now a dostanete se do bodu 3.

1. Stažení aplikace GOG Galaxy

Pokud máte Windows 7, tak budete muset stáhnout starší verzi kliknutím zde a následně kliknout na zelené tlačítko „download“.

Pokud máte Windows 8 a výše, tak klikněte na obrázek výše a začne se Vám stahovat aplikace. Nainstalujte ji a spusťte aplikaci ze svého PC.

2. Registrace do GOG

Klikněte po otevření aplikace GOG na Sign UP Now v dolní části viz. šipka

2.1 Registrace

Poté se Vám objeví toto okno kde od shora dolů vyplňujete: přezdívku, váš email a heslo, zakliknete souhlas s podmínkami (červené kolečko) a kliknete na Sign Up now (ukazujeme na to šipkou). To je vše.

3. Aktivace hry

Nyní se objeví obrazovka viz. výše a kliknete vlevo nahoře na ozubené kolečko a hned první v menu „add games & friends“ a v roletce vyberte „redeem gog code“. Pokud kód hlásí invalid nebo něco, zkuste ho aktivovat přes web. viz níže. Je to jen jedno kliknutí s přihlášením.

Chyba „klíč invalid“

Pokud Vám klíč píše invalid, tak zkuste prosím ještě toto:

  • Klikněte zde: https://www.gog.com/redeem a přihlaste se účtem, který jste vytvářeli výše.
  • Vložte klíč a zkuste ho aktivovat

Důvod proč se to děje nevíme, ale vypadá to na chybu aplikace.