Homeworld Remastered Collection

86%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Homeworld Remastered Collection?

Užijte si skvělou vesmírnou strategií, ve které budete ovládat flotilu a budovat si svou armádu přes 30 různých misí. Vyberte si typ jednotek, formaci a a najděte tu správnou taktiku. Jedná se o re-master hry, která byla již dávno na trhu. Vytvořte a vybudujte více jak 100 vesmírných lodí. Nové grafické efekty, podpora HD, UHD a 4K rozlišení a mnohem více na vás čeká v této strategií.

  • Datum vydání: 25. února 2015

Hra Homeworld Remastered Collection není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Homeworld Remastered Collection.

Elektronická distribuce hry Homeworld Remastered Collection je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Homeworld Remastered Collection

Katalogové číslo: HMRC Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Homeworld Remastered Collection”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Homeworld Remastered Collection