Fallout: New Vegas (Ultimate edice) (PC)

Aktivace hry na STEAMu
Doživotní záruka na funkčnost
678  s DPH

Nízký stav skladu
licence obratem v e-mailu

TBgames.cz - prodej PC her
Ověřeno zákazníky
4.89 bodů z 5 bodů
(5003 hodnotících zákazníků)
Česká technická podpora pro případ problémů (08:00 - 22:00 každý den). Reklamace za pár minut. Aktivační návody v e-mailu. Platby přes české platební brány.

Vítejte v novém Vegas. Je to město, kde si raději vykopete vlastní hrob, než abyste se střelili do hlavy a zůstali mrtví. Jedná se o město snílků. Jedná se o takové menší pokračování video hry z roku 2008, kdy vyšel Fallout 3. Nicméně nikterak nenavazuje a jedná se o samostatný příběh, který si zahrajete. Nepotřebujete tedy žádnou další hru. Balíček obsahuje tyto hry: Fallout: New Vegas, Fallout New Vegas Courier’s Stash, Fallout New Vegas: Dead Money, Fallout New Vegas: Honest Hearts, Fallout: New Vegas Old World Blues, Fallout New Vegas: Lonesome Road, Fallout New Vegas®: Gun Runners’ Arsenal™

  • Datum vydání:: 22. října 2010

Prozkoumejte dlouhé suché pláně v této hře a přiveďte světlo do nového Vegas. K dispozici je spousta nových zbraní, které jste mohli najít třeba ve Fallout 3. Avšak dorazily i nové, které si musíte vyzkoušet. Je to tady jak na divokém západě.