Europa Universalis IV

87%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Europa Universalis IV?

Jedná se o oceňovanou hru Europa Universalis série. Jedná se o budovatelskou strategií, kde máte plnou kontrolu nad svým státem. Je potřeba, abyste ze svého malého státu následně vytvořili globální impérium. Veďte svůj stát skrz jednotlivé století s přesností historie. Prozkoumávejte okolí, obchodujte, bojujte a snažte se i diplomaticky dohodnout.

  • Datum vydání hry: 13. srpna 2013

Hra Europa Universalis IV není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Europa Universalis IV.

Elektronická distribuce hry Europa Universalis IV je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Europa Universalis IV

Katalogové číslo: EU4 Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Europa Universalis IV”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Europa Universalis IV