Dishonored: Death of the Outsider

81%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Poslední 3 licence na skladě - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Dishonored: Death of the Outsider?

Vžijte se do role Billie Lurk (aka Megan Foster), kdysi nejznámější vrahů Dunwallu. Se svým starým mentorem, legendárním zabijákem Daud budete vedeni k tomu největšímu atentátu. Musíte zabít Outsidera. Ve chvíli, kdy se dostanete až do samotného původu tohoto hrdiny, tak budete čelit smrtící opozici, starodávným silám a obtížným rozhodnutím.

  • Datum vydání: 15. září 2017

Hra Dishonored: Death of the Outsider není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Dishonored: Death of the Outsider.

Elektronická distribuce hry Dishonored: Death of the Outsider je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Dishonored: Death of the Outsider

Katalogové číslo: DISDOFTO Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Dishonored: Death of the Outsider”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Dishonored: Death of the Outsider