Disco Elysium

90%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Dostupnost: V této chvíli není hra skladem.Co nabízí PC hra Disco Elysium?

Jedná se o výbornou hru v otevřeném prostředí. Staňte se detektivem s unikátními schopnostmi. Staňte se hrdinou v této naprosté katastrofě, kterou lidstvo zažilo. Výhodou je právě neuvěřitelná volnost. K dispozici navíc máte několik schopností a zároveň se se hrou neustále vyvíjíte. Staňte se tím nejlepším. Pomáhejte si navzájem, mluvte s lidmi a bojujte. Můžete manipulovat s lidmi tak, abyste je dostali tam, kam potřebujete.

  • Datum vydání hry: 15. října 2019

Hra Disco Elysium není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Disco Elysium.

Elektronická distribuce hry Disco Elysium je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Disco Elysium

Katalogové číslo: DISCOELYSIUM Kategorie: , Vydavatel:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Disco Elysium”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Disco Elysium