Diablo 3: Battlechest

Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Diablo 3: Battlechest?

Tento díl hry Diablo III obsahuje i základní hru. Takže za tuto cenu obdržíte základní hru Diablo III + DLC Reaper of Souls. Připravte se s kamarády bránit říše smrtelníků v tomto legendárním akční RPG. Hra vás zabaví na stovky hodin. Dvacet let po události hry Diablo II a datadisku LoD. V novém DLC povstalo nové zlo, jeho záměr je zatím zatajen. Avšak padlý archanděl vědění, který padl, tak se zase objevil a nyní však jako anděl smrti, který se zmocnil černého kamene. 

  • Datum vydání: březen 2014

Hra Diablo 3: Battlechest není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Diablo 3: Battlechest.

Elektronická distribuce hry Diablo 3: Battlechest je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Diablo 3: Battlechest

Katalogové číslo: DIABLOIIIBAT Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Diablo 3: Battlechest”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Diablo 3: Battlechest