Jak aktivovat hru na battle.net

Nejprve si stáhněte aplikaci battle.net z tohoto odkazu: zdeklikněte na download for windows vlevo velké tlačítko. Stáhněte si battle.net-Setup.exe a spusťte ho. Zvolte „english“. CZ jazk zde nenajdete a dejte next.

  1. Program se Vám spustí. Dejte hned continue a program si stáhne vše potřebné pro instalaci.
  2. Po instalaci se vám otevře okno, kde vložíte email a heslo a kliknete na Log In, pokud jste již registrovaní. Pokud ne, pokračujte bodem 3.
  3. Klikněte na Create a free Blizzard Account (v dolní části)
  4. Vyplňte postupně informace (Czech Republic, vlevo je vaše první jméno, vpravo příjmení, pod tím vidíme měsíc narození, den a rok, následuje email, heslo a vyberte si v roletce bezpečnostní otázku – třeba jaké bylo vaše první auto a odpovězte na to. V případě ztráty hesla je to důležité. Následně zaškrněte – I have reviewed and understand the privacy policy a klikněte na create a free account.
  5. Následně vás požádají o BattleTag. Veřejný profil, jak budete vystupovat (vaše přezdívka). Jak ji vpíšete, tak klikněte na tlačítko create Your BattleTag. Poté se i automaticky přihlásíte.
  6. Náš kód, který vám došel vložíte kliknutím v horní části programu na svou přezdívku. Je zde silueta a vaše přezdívka. Klikněte a rozevře se vám roletka. V roletce vyberte Redeem a Code.
  7. Do políčka vložte klíč a klikněte na redeem code. Automaticky se vám hra přidá do účtu.
  8. Hru byste měli pak vidět v záložce Games v levé části.

Obrázkový návod

V obrázkovém návodu se vše odehrává poté, co program nainstalujete a spustíte viz. první odstavec v textovém návodu.

Blizzard přihlášení
Blizzard přihlášení

Takhle pak probíhá registrace v programu, kde je potřeba postupovat podle bodu 4) a 5).

Registrace blizzard (modré políčka vyplnit viz.návod)
Registrace blizzard (modré políčka vyplnit viz.návod)

Zde se jedná o bod 6) kde musíte kliknout na svůj nick v horním pravém rohu a otevře se vám roletka viz. níže.

Zde kliknout pro redeem kódu
Zde kliknout pro redeem kódu

Roletka se Vám otevřela a zde klikněte na redeem a code bod 7)

Zde kliknout pro redeem kódu
Zde kliknout pro redeem kódu

Bod 8) je už vložení kódu do políčka vyznačeného a poté klikněte na tlačítko redeem code, které se zaktivní. Hra se vám aktivuje a uvidíte ji v záložce Games. Když kliknete nahoře v liště. Pak stačí jednoduše spustit instalaci a hrát.

Zde vložit klíč, který jste od nás dostali
Zde vložit klíč, který jste od nás dostali

S aktivací Vám pomůžeme

Stále nevíte jak na to? Bojíte se, že to nezvládnete? Nebojte se, napište nám s číslem objednávky dole vpravo do podpory případně na náš email info@tbgames.cz. Navedeme Vás a pomůžeme. Pokud na podpoře neodpovídáme, tak toho máme hodně. Poté kdyžtak pošlete email a jakmile budeme k dispozici, tak vás požádáme, abyste přešli k nám do chatu podpory, kde aktivaci vyřešíme společně.