Darksiders Genesis

Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Darksiders Genesis?

Nový díl hry Darksiders dá hráči příležitost se podívat do světa Darksiders předtím, než vše v původní hře započalo. Od úsvitu stvoření, si rada udržuje rovnováhu na hranici své existence. Nicméně veškeré události mířili ke krvavé bitvě u Edenu. Nicméně vrátil se Lucifer. Záhadný král démonů. Je zapotřebí s tímto netvorem bojovat a narušit tak jejich rovnováhu a celé stvoření zničit.

  • Datum vydání hry: 5. prosince 2019

Hra Darksiders Genesis není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Darksiders Genesis.

Elektronická distribuce hry Darksiders Genesis je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Darksiders Genesis

Katalogové číslo: DARKSIDERSGENESIS Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Darksiders Genesis”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Darksiders Genesis