Cities: Skylines – Natural Disasters

80%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Cities: Skylines - Natural Disasters?

Zažijte přírodní katastrofy v novém dodatku do základní hry Cities: Skylines. Musíte naplánovat varovné systémy, najít únikové cesty a zastavit tak naprostou zkázu vašeho města. Jak se to stane, tak bude zapotřebí přebudovat své město. K dispozici je i nový editor scénáře a herní mód, který dovoluje hráčům buď to vyhrát nebo prohrát. Například díky rádiu dokážete své obyvatelé upozornit na problém a zachránit tak dostatek lidí ve vašem městě. Tornádo, tsunami, oheň, zemětřesení to vše se může stát.

  • Datum vydání: 29. listopadu 2016
  • Potřebujete k tomuto i základní hru Cities: Skylines

Hra Cities: Skylines - Natural Disasters není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Cities: Skylines - Natural Disasters.

Elektronická distribuce hry Cities: Skylines - Natural Disasters je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Cities: Skylines - Natural Disasters

Katalogové číslo: CITINATDIS Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Cities: Skylines – Natural Disasters”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Cities: Skylines - Natural Disasters