Cities: Skylines – Industries Plus

79%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Cities: Skylines - Industries Plus?

Jedná se o jeden z nejvíce propracovaných dodatků do hry Cities: Skylines ve své historií. Průmysl s tímto balíčkem bude mít ve hře obrovské místo. Hráči si mohou upravovat jednotlivé průmyslové areály s dodavatelským řetězce. Průmyslové zóny jsou v této chvíli mnohem efektivnější. Dále je jsou tady nové mapy. Celkem jich je pět, nové nařízení, nové služby města a nové budovy. Budete u toho, když budete své produkty vyrábět, zpracovávat, ukládat a převážet do komerčních zón a jiných měst.

  • Datum vydání: 23. října 2018
  • K této hře potřebujete i základní hru Cities: Skylines

Hra Cities: Skylines - Industries Plus není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Cities: Skylines - Industries Plus.

Elektronická distribuce hry Cities: Skylines - Industries Plus je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Cities: Skylines - Industries Plus

Katalogové číslo: CITIESKYLININDU Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Chtěl bych hru ohodnotit
Buďte první, kdo ohodnotí “Cities: Skylines – Industries Plus”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Cities: Skylines - Industries Plus