Blackwake

Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Blackwake?

Hra je stále v testování. Vývojáři na hru vybrali peníze skrz Kickstarter a v únoru 2017 se začala prodávat. Původně se jednalo jen o takový malý projekt. Ve hře se ocitnete v roli piráta. Jedná se o hru pro více hráčů, kde se celková hratelnost soustředí na týmovou spolupráci. Hra je k dispozici až pro 54 hráčů najednou a to jak na malé či velké lodi. V týmu pak může být až 13 hráčů. K dispozici jsou také tři herní módy. Svého hrdinu můžete upravovat a loď také.

  • Datum vydání: 24. února 2017

Hra Blackwake není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Blackwake.

Elektronická distribuce hry Blackwake je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Blackwake

Katalogové číslo: BLACKWAKE Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Blackwake”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Blackwake