BioShock Infinite

94%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.



Co nabízí PC hra BioShock Infinite?

DeWitt dluží nesprávným lidem a to svým životem. Jedná se o hrdinu veterána z americké armády. Musíte zachránit Elizabeth, která je uvězněna v létajícím městě Columbia. Booker DeWitt a Elizabeth jsou odkázání sami na sebe a musí si důvěřovat. Při útěku si vytvoří silné pouto.

  • Datum vydání hry: 25. března 2013

Hra BioShock Infinite není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry BioShock Infinite.

Elektronická distribuce hry BioShock Infinite je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry BioShock Infinite

Katalogové číslo: BIOSHOCKINFINI Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BioShock Infinite”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře BioShock Infinite