Age of Mythology (rozšířená edice)

66%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Poslední 3 licence na skladě - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Age of Mythology (rozšířená edice)?

Real-time strategie, ve které se budete přenášet v čase a to do časů, kde hrdinové bojují s monstry legend. Využívejte mystické stvoření jako je například Minotaurus a využijte svou silnou armádu. V rozšířené verzi navíc získáte s hrou Age of Mythology také hru Age of Mythology: The Titans, Golden Gift Campaign. Krom toho obdržíte vylepšené vizuální efekty.

  • Datum vydání hry: 8. května 2014

Hra Age of Mythology (rozšířená edice) není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Age of Mythology (rozšířená edice).

Elektronická distribuce hry Age of Mythology (rozšířená edice) je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Age of Mythology (rozšířená edice)

Katalogové číslo: AGEOFMYTHOLOEE Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Age of Mythology (rozšířená edice)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Age of Mythology (rozšířená edice)