Age of Empires 2: Definitive Edition

Důležité informace

Hodnocení serveru Metacritic: 82%
Hru aktivujete na: Microsoft Store (aktivační návod zde)
Lokalizace: anglický jazyk
Doručení: emailem okamžitě po zaplacení
Neprošvihněte svou šanci! Každých 5 minut se cena aktualizuje!
279  s DPH

Skladem

Popis hry Age of Empires 2: Definitive Edition

Máme tady opětovně novou sérií Age of Empires, která oslavuje 20 let od vydání prvního dílu této strategie. Hra podporuje parádní 4K Ultra HD Grafiku, remasterovaný soundtrack a zcela nový obsah se třemi kampaněmi a 4 novými civilizacemi. Prozkoumejte všechny původní kampaně a užijte si na 200 hodin plnohodnotné zábavy a 1000 let historie lidstva. Vyzvěte své protihráče online a dominujte ve své době.

 • Datum vydání: 14. listopadu 2019

Trailer PC hry Age of Empires 2: Definitive Edition

 • Pokud Vám hra nejde nainstalovat, tak si zkontrolujte aktualizace systému. Microsoft na tuto skutečnost nikde neupozorňuje a pouze se zobrazí vykřičník, že hra nejde nainstalovat.
 • Podívejte se na aktualizace, jestli vám tady Windows nenabízí velkou aktualizaci na verzi 1903 nebo 1909.
 • Zkontrolujte si svou verzi a to start -> ozubené kolečko -> systém -> o systému -> sjeďte úplně dolů v pravém okně a specifikace Windows, kde je verze. Bude tu čtyřmístné číslo. Musíte mít 1903 (květnová aktualizace 2019) a výš.
 • Proveďte veškeré aktualizace, které vám Windows (start -> ozubené kolečko -> aktualizace a zabezpečení -> windows update -> dejte vyhledat a podívejte se jestli pod tlačítkem není možnost instalace nové verze systému) nabízí a případně aktualizujte ovladače grafické karty.
 • Případně spusťte aktualizační proces tady a klikněte na Update Now. Server TBgames.cz však nebere v této chvíli zodpovědnost za to, kdyby se hra dostala do aktualizační smyčky. Standardní cesta je skrz aktualizační rozhraní ve Windows. Prosím poraďte se s někým, kdo PC více rozumí, pokud nevíte, jak na to.

Další informace

Jazyk

,

Platforma

11 recenzí Age of Empires 2: Definitive Edition

5 hvězd
72%
4 hvězdy
27%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%
 1. Anonymní (ověřený vlastník)

  Verified reviewOvěřený zákazník - Zobrazit celou recenziExternal link

  Super

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.