Age of Empires 2: Definitive Edition

82%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na Microsoft Store.Co nabízí PC hra Age of Empires 2: Definitive Edition?

Máme tady opětovně novou sérií Age of Empires, která oslavuje 20 let od vydání prvního dílu této strategie. Hra podporuje parádní 4K Ultra HD Grafiku, remasterovaný soundtrack a zcela nový obsah se třemi kampaněmi a 4 novými civilizacemi. Prozkoumejte všechny původní kampaně a užijte si na 200 hodin plnohodnotné zábavy a 1000 let historie lidstva. Vyzvěte své protihráče online a dominujte ve své době. Nezapomínejte, že musíte pro spuštění disponovat PC, který splňuje požadavky, jinak vás Windows obchod nepustí k instalaci. Dále je potřeba mít aktualizovaný Windows a to nejméně s květnovou aktualizací Windows 10 z roku 2019.

  • Datum vydání: 14. listopadu 2019

Hra Age of Empires 2: Definitive Edition není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Age of Empires 2: Definitive Edition.

Elektronická distribuce hry Age of Empires 2: Definitive Edition je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Age of Empires 2: Definitive Edition

Katalogové číslo: AGEOFEMPIRESII Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Age of Empires 2: Definitive Edition”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Age of Empires 2: Definitive Edition