Vikings: Wolves of Midgard

66%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 16 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Vikings: Wolves of Midgard?

Ve hře vtrhnete do míst mytologie a historie Vikingů. Nicméně to vše ve skvělém příběhu, kde provádíte souboje se svým hrdinou Jotan. Bojujete proti hordám nepřátel, nemrtvým a bestiím jako je Ragnarok. Musíte přežít v tomto rozrůstajícím chladném prostředí Fimbulwinter. Hrajete za ustrašenou vikngskou skupinu válečníku, která je odhodlaná zachránit svět. Zachraňte Midgarda před naprostým zničením. Spolupracujte spolu v kooperačním módu a postupujte hrou společně s kamarádem. Vyberte si ze čtyř obtížnosti, vyberte si jakými schopnostmi budete disponovat. Hra pochází od Slovenských vývojářů.

  • Datum vydání hry: 24. března 2017

Hra Vikings: Wolves of Midgard není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Vikings: Wolves of Midgard.

Elektronická distribuce hry Vikings: Wolves of Midgard je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Vikings: Wolves of Midgard

Katalogové číslo: VIKINGSWOLVES Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Vikings: Wolves of Midgard