Phantom Doctrine

73%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 30 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Phantom Doctrine?

Jedná se o strategickou hru, která je posazena do studené války. Hra se snaží dostat hráče do tohoto záhadného světa plného konspirací a panaroie. Jako vůdce tajné organizace zvanou jako The Cabal. Jste předurčeni bojovat proti konspiračním teoriím po celém světě a začnete zabíjet veškeré vůdce. Pohybujete se od vůdci k vůdci a státu ke státu. Zároveň vám běží čas, takže musíte být přesní, rychlí a důslední. Příběhová kampaň má podle popisu 40 a více hodin. Nicméně hráči ji dohráli průměrně za 30 hodin. Svého hrdinu si můžete různě upravovat. Žádná mise v této hře není malá nebo až příliš velká.

  • Datum vydání hry: 14. srpna 2018

Hra Phantom Doctrine není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Phantom Doctrine.

Elektronická distribuce hry Phantom Doctrine je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Phantom Doctrine

Katalogové číslo: PHANTOMDOCTRINE Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Phantom Doctrine