Outlast

80%
(Hodnocení: 1)

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Outlast?

Peko je jenom experiment, které v Outlast nelze jen tak přežít. Zahrajte si na vyšetřujícího novináře Miles Upshur a prozkoumávejte Mount Massive Asylum. Přežijte co nejdéle to půjde, abyste objevili strašlivé tajemství.

  • Datum vydání: 4. září 2013

Hra Outlast není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Outlast.

Elektronická distribuce hry Outlast je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Outlast

Hra, kde peklo je proti Outlast úplně nic. Zahrajte si na vyšetřujícího novináře Miles Upshur, který se dostává k velkému tajemství. Nicméně přežít bude docela oříšek.

Pokud chcete ve hře přežít, tak nebudete bojovat, nýbrž pouze utíkat nebo se schovávat. Na tu dobu má hra kvalitní grafické zpracování na vysoké úrovni. Nejhorší na tom celém je to, že hráč nikdy neví, kdy a kde má nepřítele čekat.

Katalogové číslo: OUTLA Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

1 recenze Outlast

5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%
  1. David Zelenka (ověřený vlastník)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Byla tato recenze užitečná?

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Outlast