Ori and the Blind Forest (Definitive Edition)

88%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 8 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu

Co nabízí PC hra Ori and the Blind Forest (Definitive Edition)?

Les Nibel umírá. Po sérií silných bouří a sérií devastujících událostí musela Ori najít sílu a kuráž k tomu, aby zachránila tento les, tedy alespoň to co z něho zbylo. Hra nabízí hezky zpracovanou grafiku, která vás vtáhne do děje. Již brzy navíc bude k dispozici další díl této série. Jsou zde animované hlavní postavy a díky edici Definitive získáte nějaké věci navíc. Příběh je velmi emocionální. V této edici získáváte nová místa, nové tajemství, schopnosti, příběhové prvky, obtížné módy, nové prostředí.

  • Datum vydání hry: 27. dubna 2016

Hra Ori and the Blind Forest (Definitive Edition) není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Ori and the Blind Forest (Definitive Edition).

Elektronická distribuce hry Ori and the Blind Forest (Definitive Edition) je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Popis hry Ori and the Blind Forest (Definitive Edition)

Katalogové číslo: ORIBLINDFOREST Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Ori and the Blind Forest (Definitive Edition)