Dying Light: Season Pass

79%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Hlavní příběhová linka hry má: 28 hodin

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu
125 hráčů si prohlíží tuto hru

Co nabízí PC hra Dying Light: Season Pass?

Tento balíček Season Pass vám dává veškeré DLC, které vyšly v prvním roku premiéry hry a to včetně DLC Dying Light: The Following. Pokud si tuto hru zároveň se základní pořídíte, tak můžete začít užívat spoustu obsahu této hry, která nabízí přes 20 hodin hratelnost. Singlplayer můžete hrát v kooperaci se svými kamarády. V season pass je tedy: Dying Light: The Following (nové otevřené oblasti, nastavitelné čtyřkolk), The Bozak Horde (zcela nový herní režim), Cousine & Cargo (nové karanténní zóny) a Ultimate Survivor Bundle (vybavení a zbraně).

Hra Dying Light: Season Pass není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Dying Light: Season Pass.

Elektronická distribuce hry Dying Light: Season Pass je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Video a fotografie ke hře Dying Light: Season Pass

Katalogové číslo: DYINGLIGHTSEASON Kategorie: , , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Dying Light: Season Pass