Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition

Aktivace hry na Rockstar Launcher
Doživotní záruka na funkčnost
761  s DPH

Nízký stav skladu
licence obratem v e-mailu

Se zakoupením získáváte licenci, aktivační návody a technickou podporu od TBgames.cz.

S ultimátní edici získáváte: základní hru + misi kde vykrádáte banku, vylepšení hratelnosti, bonusy v penězích a slevy a zdarma přístup k dalším zbraním. K dispozici máte outfit Nuevo Paraiso Gunslinger. Co se týče online hry, tak opět obdržíte Blackrose Bounty Hunter Outfit, zdarma přístup do kampu přeživších, zdarma přístup ke zbraním typu Volcanic, Pump Action brokovnice a Lancaster Varmint. Zažijte svobodný realistický svět plný aktivit. Dalo by se říct, že to je takové GTA na divokém západě a to ještě ve větším měřítku. Hru totiž vytvořila společnost Rockstar Games a je to již druhý díl této série, která započala v roce 2010. V kampani si zahrajete na Arthur Morgan, který vyrostl na špatné straně zákona. S ultimátní edici si užijete víc jak 60 hodin nepřetržité zábavy, která se odehrává v roce 1899. Hra nabízí unikátní inteligenci NPC jednotek, které mají svůj příběh, je možné dělat úkoly mimo hlavní příběh a dá se jen tak pobíhat, lovit, rybařit a další věci. Krom toho se ocitnete v krásném zasněženém prostředí nebo v přírodě plného stromů, vodopádů a divoké zvěře.

 • Datum vydání hry: 5. listopadu 2019
 • Otestujte si, jestli hru nainstalujete z důvodu, že některé IP adresy jsou ze strany Rockstar Games zabanované: https://socialclub.rockstargames.com/ – pokud se na ní dostanete, tak můžete hru koupit a hrát.
Ověřte si, jestli PC hru rozjedete
  1. Navštivte tuto stránku (v angličtině)
  2. Pokud chcete PC otestovat, tak dejte "Can you Run It"
  3. Následně se stáhne program, ten spusťte a nezavírejte okno prohlížeče
  4. Program začne vykonávat proces a automaticky se zavře. V prohlížeči uvidíte výsledek.
  5. Nesplňujete ani minimální požadavky? Nezoufejte, podívejte se zde, jestli není hra k dispozici v cloudu
  6. Pokud k dispozici je, tak hru rozjedete přes GEFORCE NOW. Postup máme zde.
  7. Pokud si nejste jistí, pošlete nám Dxdiag do e-mailu a my se podíváme na to, jestli hru rozjedete. Návod pro Dxdiag najdete zde.