Grand Theft Auto V (Premium Edition), GTA 5

Aktivace hry na Rockstar Launcher
Doživotní záruka na funkčnost

Okamžité odeslání
licence obratem v e-mailu

320  s DPH
Se zakoupením získáváte licenci, aktivační návody a technickou podporu od TBgames.cz.

V klasické kampaní si zahrajete za tři postavy a to Franklina, Michaela a Trevora. Tito hrdinové v kampani provádějí spoustu odvážných loupeží po celém území GTA a musíte přežít v tomto nemilosrdném městě, kde nemůžete věřit nikomu ani svým kamarádům. Nebaví vás kampaň? Vtrhněte do online režimu, kde právě díky balíčku máte připravené peníze v hodnotě 1 000 000$ (aktivují se do 14 dnů po spuštění online módu), které lze využít na nákupy v tomto online světě.

Tato prémiová verze GTA 5 obsahuje

Základní hru GTA 5 (kampaň + online) a do online hry obdržíte navíc balíček Criminal Enterprise Starter Pack (1 000 000$, spoustu pozemků, vozidel, podniků) – tohle se doručí do 14 dnů po spuštění online módu. Jde o ochranou lhůtu, kdy každý z počátku online hry začíná s nulou. Dále dostanete nová vozidla Dune FAV, Maibatsu Frogger, Turismo R, kompaktní granátomet, nemovitosti jako je kancelář v Maze Bank West, Bunkr Paleto Forest Gunrunning a spoustu dalšího.

 • Datum vydání: 14. dubna 2015
 • Otestujte si, jestli hru nainstalujete z důvodu, že některé IP adresy jsou ze strany Rockstar Games zabanované: https://socialclub.rockstargames.com/ – pokud se na ní dostanete, tak můžete hru koupit a hrát.
Ověřte si, jestli PC hru rozjedete
  1. Navštivte tuto stránku (v angličtině)
  2. Pokud chcete PC otestovat, tak dejte "Can you Run It"
  3. Následně se stáhne program, ten spusťte a nezavírejte okno prohlížeče
  4. Program začne vykonávat proces a automaticky se zavře. V prohlížeči uvidíte výsledek.
  5. Nesplňujete ani minimální požadavky? Nezoufejte, podívejte se zde, jestli není hra k dispozici v cloudu
  6. Pokud k dispozici je, tak hru rozjedete přes GEFORCE NOW. Postup máme zde.
  7. Pokud si nejste jistí, pošlete nám Dxdiag do e-mailu a my se podíváme na to, jestli hru rozjedete. Návod pro Dxdiag najdete zde.