Grand Theft Auto V (Premium Edition), GTA 5 (PC)

Aktivace hry na Rockstar Launcher
Doživotní záruka na funkčnost
347  s DPH

Okamžité odeslání
licence obratem v e-mailu

TBgames.cz - prodej PC her
Ověřeno zákazníky
4.89 bodů z 5 bodů
(5003 hodnotících zákazníků)
Česká technická podpora pro případ problémů (08:00 - 22:00 každý den). Reklamace za pár minut. Aktivační návody v e-mailu. Platby přes české platební brány.

V klasické kampaní si zahrajete za tři postavy a to Franklina, Michaela a Trevora. Tito hrdinové v kampani provádějí spoustu odvážných loupeží po celém území GTA a musíte přežít v tomto nemilosrdném městě, kde nemůžete věřit nikomu ani svým kamarádům. Nebaví vás kampaň? Vtrhněte do online režimu, kde právě díky balíčku máte připravené peníze v hodnotě 1 000 000$ (aktivují se do 14 dnů po spuštění online módu), které lze využít na nákupy v tomto online světě.

Tato prémiová verze GTA 5 obsahuje

Základní hru GTA 5 (kampaň + online) a do online hry obdržíte navíc balíček Criminal Enterprise Starter Pack (1 000 000$, spoustu pozemků, vozidel, podniků) – tohle se doručí do 14 dnů po spuštění online módu. Jde o ochranou lhůtu, kdy každý z počátku online hry začíná s nulou. Dále dostanete nová vozidla Dune FAV, Maibatsu Frogger, Turismo R, kompaktní granátomet, nemovitosti jako je kancelář v Maze Bank West, Bunkr Paleto Forest Gunrunning a spoustu dalšího.

  • Datum vydání: 14. dubna 2015
  • Otestujte si, jestli hru nainstalujete z důvodu, že některé IP adresy jsou ze strany Rockstar Games zabanované: https://socialclub.rockstargames.com/ – pokud se na ní dostanete, tak můžete hru koupit a hrát.