Fortnite (Epic Store, PC, EN)

Fortnite je skvělá battle-royale hra, která pobláznila celý svět. Milióny hráčů hrají tuto hru, kde zažívají spousta soubojů a neustále nové epizody, které celkově vylepšují celou tuto hru. Oblíbili si ji hráči jak mladšího data, tak i staršího. Ve hře se cení rychlost a to podle toho, jak rychle dokážete stavět různé zábrany a následně volit strategií tak, abyste vašeho nepřítele zničili.

Jedná se o základní hru.

  • Datum vydání: 25.07.2017

Aktivace klíče: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/redeem

Fortnite je zombie akce, která si bere to nejlepší z her jako Minecraft nebo Left 4 Dead. Hra je zasazena do otevřeného světa, kde si ve dne vylepšujete svou základnu s ostatními hráči, abyste ji v noci ubránili před hordami nepřátel. Hordu budou tvořit zombie všelijakých typů a velikostí. Bojovat budete za pomoci zbraní, vycraftěných pastí a postavené obrany.

Hra je samozřejmě ve verzi Battle Royale zdarma, ale jedná se o jednu mapu, kde hrají všichni hráči. Nicméně, tato verze hry je plnohodnotná a není zde jenom battle-royale.

Fortnite je velice populární hra, ve které si najdete spoustu přátel. K dispozici máme z Youtube i video, kde se lehce naučíte, jak se hra hraje a co je cílem.