Fortnite (PC)

Aktivace hry na Epic Store
Doživotní záruka na funkčnost
Se zakoupením získáváte licenci, aktivační návody a technickou podporu od TBgames.cz.

Fortnite je skvělá battle-royale hra, která pobláznila celý svět. Milióny hráčů hrají tuto hru, kde zažívají spousta soubojů a neustále nové epizody, které celkově vylepšují celou tuto hru. Oblíbili si ji hráči jak mladšího data, tak i staršího. Ve hře se cení rychlost a to podle toho, jak rychle dokážete stavět různé zábrany a následně volit strategií tak, abyste vašeho nepřítele zničili.

Jedná se o základní hru.

 • Datum vydání: 25.07.2017
Ověřte si, jestli PC hru rozjedete
  1. Navštivte tuto stránku (v angličtině)
  2. Pokud chcete PC otestovat, tak dejte "Can you Run It"
  3. Následně se stáhne program, ten spusťte a nezavírejte okno prohlížeče
  4. Program začne vykonávat proces a automaticky se zavře. V prohlížeči uvidíte výsledek.
  5. Nesplňujete ani minimální požadavky? Nezoufejte, podívejte se zde, jestli není hra k dispozici v cloudu
  6. Pokud k dispozici je, tak hru rozjedete přes GEFORCE NOW. Postup máme zde.
  7. Pokud si nejste jistí, pošlete nám Dxdiag do e-mailu a my se podíváme na to, jestli hru rozjedete. Návod pro Dxdiag najdete zde.

Aktivace klíče: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/redeem

Fortnite je zombie akce, která si bere to nejlepší z her jako Minecraft nebo Left 4 Dead. Hra je zasazena do otevřeného světa, kde si ve dne vylepšujete svou základnu s ostatními hráči, abyste ji v noci ubránili před hordami nepřátel. Hordu budou tvořit zombie všelijakých typů a velikostí. Bojovat budete za pomoci zbraní, vycraftěných pastí a postavené obrany. Hra je samozřejmě ve verzi Battle Royale zdarma, ale jedná se o jednu mapu, kde hrají všichni hráči. Nicméně, tato verze hry je plnohodnotná a není zde jenom battle-royale. Fortnite je velice populární hra, ve které si najdete spoustu přátel. K dispozici máme z Youtube i video, kde se lehce naučíte, jak se hra hraje a co je cílem. https://www.youtube.com/watch?v=1GI6GRVHHmE" class="vp-a">Trailer k PC hře