Football Manager 2020

85%
Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!

Skladem - okamžité doručení na email
Kup, aktivuj, hrej. Hru aktivuješ na STEAMu
139 hráčů si prohlíží tuto hru

Co nabízí PC hra Football Manager 2020?

Máme tady další ročník skvělého fotbalového manažeru. Tentokrát se jedná o Football Manager 2020. Vstupte do fotbalového světa a postarejte se o svůj fotbalový klub. V této hře budete získávat spoustu ocenění. Nejedná se tedy o žádnou klasickou naskriptovanou hru, ale hra samotná nabízí nekonečně mnoho možností. Každý tým má v této hře svůj příběh, který musí povědět, jen ho musíte stvořit. Musíte být skvělým manažerem. Ten manažer , který nevidí žádné problém, ale pouze příležitosti. Ocitáte se až na 50 různých světových států. Vybudujte si svou taktiku a přineste ji k životu na fotbalové hřiště.

  • Datum vydání: 19. listopadu 2019

Hra Football Manager 2020 není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Football Manager 2020.

Elektronická distribuce hry Football Manager 2020 je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu.

Video a fotografie ke hře Football Manager 2020

Katalogové číslo: FOOTBALMANA2020 Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

,

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Podobné hry ke hře Football Manager 2020